Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup autka z uszkodzonym automatem


Gość Arthuro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest tylko jeden problem mianowicie samochód bym musiał zostawiać na parkingu i iść do domu piechotą bo za bardzo bym się bał o felgi,

 

Juz nie przesadzaj. Maxima ma rzadko spotykany rozmiar piasty. Takze nie ma sie co bac o felgi:) do Niemieckich gowien nie pasuja:]

 

Co do Evo i Sti to uwazam ze to najlepsze fury pod sloncem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylson - ja też przeżyje obelgę jaką jest ' rozpieszczony bachor' :P

 

Ziibi to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zostać na 15tkach. Jedyne co możesz zrobić to dobrać jakieś stylowe - tylko nie te o których wspominałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili piszesz że trzeba ją obniżyć, założyć niskoprofilowe opony i git...

POwiem Ci ze ja u Siebie tez bym nie zrobil gleby( wiem jakie mamy drogi ;) ) ...... cenie sobie komfort !!

Ale ladne 17 i fajne oponki naprawde dodadza uroku, a po dziurach spokojnie dojedziesz do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam automata i na początku nawet nawet ale już po pewnym czasie to zdecydowanie manual :diabel: -------------to mój pierwszy ale pewnie ostatni automat :028:

nie wiesz co mowisz albo nie umiesz obsugiwac automatu lub ew kupiles zajezdzone auto :diabel2:

Jeździłem Saab'em 2.0 T z roku 2004 w automacie, a raczej obsługe tej skrzyni znam i powiem że żadna rewelacja, jak miło było usiąść do swojej Maximy w manualu, myślałem że te nowe skrzynie automatyczne będą super ale jednak nie, tak więc ja za automat podziękuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam automata i na początku nawet nawet ale już po pewnym czasie to zdecydowanie manual :diabel: -------------to mój pierwszy ale pewnie ostatni automat :028:

nie wiesz co mowisz albo nie umiesz obsugiwac automatu lub ew kupiles zajezdzone auto :diabel2:

Jeździłem Saab'em 2.0 T z roku 2004 w automacie, a raczej obsługe tej skrzyni znam i powiem że żadna rewelacja, jak miło było usiąść do swojej Maximy w manualu, myślałem że te nowe skrzynie automatyczne będą super ale jednak nie, tak więc ja za automat podziękuje :P

sa wyjatki zgodze sie , np audi A8 auto drogie a skrzynia lipna co prawda jak chodzi to jest rewelacyjna szybko zmienia biegi ale to dzieki temu ze ma 2 sprzegla. ale dziki temu ze sa 2 skrzynia czesto sie sypie a naprawy i remonty kosztuja krocie model z przed liftu od 6500zł nawet do 10 000 zł po liftingu ceny remontu siegaja 12 500zł,!!!!! a sa drozsze to tylko przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...