Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] - anomalia w układzie elektrycznym


Gość laki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to być sterownik potrzebny do haka, który będzie współpracował z modułem komfortu.

Za jego pomocą np. będą odłączone światła p/mgielne i będziesz miał sygnał brzęczyka podczas włączeniu kierunków - to wszystko przy podłączonej przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

U mnie jest inny problem z przednimi lampami czasami jak włączam to mam obie potem świeci jedna a kiedy włącze kierunek to nie święcą obie po wyłączeniu kierunku świeci jedna.Dzieje się to kiedy jest wilgoć lu mokro mróz, chyba to będzie tęż wina masy przednich lamp. żnalażłem po lewei i prawei stronie po kilka przewodów zaciśniętych cienkich przewodów zaciśniętych tulejką przykręconą do karoseri obok lamp przednich są one troche zaśniedziałe w padające na zielono

.Czy tam to śą jedyne punkty masowe komory silnika ? gdzie mam szukać węcej np. wskażnik paliwa i temperatury też sie czasami wiesza . Gdzie jest punkt masowy koło zbiornika ? pod siedzeniem ?(nie rozbierałem)

Problem z tylną lampą mam tylko taki że czasami nie mam stopu w lampie ale to jest wina styku w kostce która wchodzi do lampy. Mam sedana.Przy ładnej pogodzie mam zamiar wyczyścic papierem sciernym masy w komorze silnika tylko nie wiem czy to wystarczy no i popsikać Kontaktem lub ala WD40.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...