Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Urwałem śrubę zabezpieczjącą


Gość mayek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj urwalem srube zabezpieczjaca od alufelg

pekla po brzgach i nie ma jak jej odkrecic :/

jutro pojade do ASO niech mi sciagaja w koncu u nich ten shit kupilem

w Norauto powiedzieli ze sie nie beda babrac :ble:

 

moze cos poradzicie jak to odkrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość esliwinski

Przechodzilem to w tym roku. Jesli sruby nie byly bardzo mocno dokrecone to w serwisie odkrecaja 50zl/kolo. U mnie nie poszlo, w serwisie nie dali rady ale umowili mnie do zakladu na Pulawskiej, tam dogadalem sie na 160zl/4 kola. Wiem ze spawali i caly dzien sie z tym meczyli. Nakretki zdjete ale felgi przy srubach troche porysowane bo spawac trzeba w oslonie bo przy temperaturze spawania zaczyna plywac aluminium i z ladnych felg moga zrobic sie czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj urwalem srube zabezpieczjaca od alufelg

Gratuluję zakupu dobrych śrub. Następnym razem zwróć uwagę co kupujesz, to przynajmniej felgi aluminiowe nie będą zniszczone.

Zamiast ASO ja tez polecam zwykłego wulkanizatora z pojęciem.

Co ma ASO do śrub, mimo że tam kupione? - Co najwyżej można się postarać o odszkodowanie za zniszczone felgi wskutek sprzedaży wadliwych śrub - ale to będzie wyższa szkoła jazdy... Ewentualnie kazać im odkręcić te sruby za darmo - w końcu to ich produkt.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rok temu miałem to samo przy alufelgach - strasznie kruche są te śruby zabezpieczające

Wystarczyła wiertarka, mniejsze wiertło, wieksze wiertło i śruba się rozkruszyła do końca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...