Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmiana silnika na wiekszy


Gość martinosss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martinosss
elektryk1e,witam caly czas sie zastanawiam nad ta zmiana poprostu trafila mi sie rozbita Micra 1,3 silnik caly koszt auta to 1200zl jakos nie moge sie zdecydowac :) 1.0 narazie dziala bez zarzutow wiec nie wiem a i roboty przy tym tez bedzie bardzo duzo pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lee jak masz rozbitka to nie tak zle. gorzej jakbys mial goly silnik. 2 dni roboty i smiga. a powiem ze 1.3 to torpeda :D. sam sie zastanawiam nad swapem ale jak juz to od sunny 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinosss

elektryk1e, tez myslalem o czyms wiekszym ale tu nie bedzie wiekszych problemow bo w sumie wszycho to samo a kaska za cale autko nie taka tragiczna gdybym mial kupowac wszystko z osobna to wyniesie duzo drozej i wiecej pracy pochlonie Moja jest zupelnie gola a tam jest wspomaganie klima abs i jakas elektryka

 

[ Dodano: Sro 13 Gru, 2006 23:37 ]

johny_fellow, tysiaczek stal sie juz zdziebko wolniutki :D chociaz nie narzekam pomyka calkiem niezle,ale najpierw sprezyny musze kupic bo na serii bardzo wysoko stoi,zmienilem koła na alumy z niskim profilem wiec nie wyglada to rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak mowisz problemow nie powinno byc. mala rzezba bedzie ale wierze ze dasz rade. no ale decyzja nie zapadla. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większe koła akurat Cię zmula, jak masz okazje to się nie zastanawiaj i bierz te mickre 1,3, różnica w osiągach jest KOLOSALNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość martinosss

Zamątowałem tego "potwora" :D pod maska powiem tak problemow jest sporo pomiedzy jednym a drugim silnikiem sa roznice nie przekladalem instalacji od 1.3 wiec dziala on na kompie i elektryce z 1.0,nie wiem jak to bedzie zobacze jak co to jeszcze cos dodam narazie dziala jutro jazdy probne,narazie przejechalem sie kawałek i jest :D Zajeło mi to około 18 godzin jak poczatek to chyba nie najgorzej powiem szczerze ze trzeba miec do tego stalowe nerwy bo silniki roznia sie takimi pierdołami ktore wychodza dopiero przy montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinosss

Narazie jest zamontowany ale to chyba nie jest to jak pisalem wczesniej to chyba wina kompa choc juz sam nie wiem moze to wina Natsa bo w mojej mam go a w tym autku ktore kupilem do swapa nie bylo moze on cos blokuje??moze ktos cos wie i moze mi doradzic musze podjechac do jakiegos speca :D w sumie na gazie dobrze jezdzi musze go ustawic jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...