Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DVD - nie czyta płyt??


kmink

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem sie zabrać za montaż Navi ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz - czytnik DVD nie czyta zwykłych dvd czy cd(ani piratów ani orgin. nie czytajet) tylko płyte od Navi :029:

 

Co zrobić żeby czytał inne płyty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do wrozki :diabel2:

 

A tak na serio to warto dodac wiecej informacji typu kto jest producentem nawigacji (jej nazwa), model, jakie firmware jest obecnie wgrane itp. Wtedy mozna cos szukac na temat uzytego zabezpieczenia itp.

 

Tak samo sa nawigacje ktore nie maja zaimplementowanej w firmware obslugi plyt DVD VIDEO czy CD AUDIO, a naped sluzy jedynie do obslugi dedykowanych map...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też znalazłem ten tekst po niemieecku i chyba siade i sobie wieczorem przetłumacze do polskiego panasonica pisałem i nic nie odpisali braki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tam ciekawego nie wynika z tego opisu.opis jak opis jak to pieknie sie z nawigacja jezdzi.nic nie pisze o audio i video.a to ze czyta tylko plyte od navi to chyba standart nissan-owaska bird-view ma tak samo,nie wiem jak ta panasonica miala ale ta birdview ma ponoc za malo kolorow zeby dvd smigalo i dziala w jakims nietypowym systemie.

a ze panasonic nic nie odpisal to sie nie dziwie ten sprzet ma juz 5latek wiec panas pewno zapomnial jak wyglada :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...