Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 - wymiary wycieraczek


Gość laki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nadszedł czas na wymianę przednich wycieraczek i niestety pojawił się problem ponieważ okazało się, że nie są oryginalnej długości. Ta od strony pasażera jest zbyt długa i lekko nachodzi na uszczelkę szyby. Niestety w papierowej instrukcji obsługi nie ma nic na temat właściwej długości wycieraczek i w związku z tym prosiłbym o informację na temat faktycznych wymiarów przednich wycieraczek.

Pozdrawiam serdecznie

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy 650 mm, a pasazera jest takiej samej dlugosci jak tylnia tj. 500 mm

2 miesiące temu wymieniałem na nowe, wczesniej mierząc stare.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pasazera jest takiej samej dlugosci jak tylnia tj. 500 mm

nie wszyscy maja tylnia wycieraczke :D

zakladal moze ktos do P12 wycieraczki AeroTwin bo nigdzie nie moge znalesc do P12 ale po rozmiarach powinny od peugota 206 pasowac.sorki od 206 bendzie wycieraczka od pasazera za krotka ale od C5 powinny pasowac.

ps ja mam od pasazera 480mm wycieraczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według katalogu valeo kierowca 650mm, pasazer 475mm tyl 500mm

a według nissana :-) 650mm/500mm/500mm i takie mam

 

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 21:20 ]

a pasazera jest takiej samej dlugosci jak tylnia tj. 500 mm

nie wszyscy maja tylnia wycieraczke :D

zakladal moze ktos do P12 wycieraczki AeroTwin bo nigdzie nie moge znalesc do P12 ale po rozmiarach powinny od peugota 206 pasowac.sorki od 206 bendzie wycieraczka od pasazera za krotka ale od C5 powinny pasowac.

ps ja mam od pasazera 480mm wycieraczke?

 

będą pasowały od Peugeota 206(od kierowcy) 650mm (peugeot 307 ma 2x650mm) od pasazera jest chyba krotsza 450mm o ile dobrze pamietam ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...