Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zaślepki Navara .03


Qua-doW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno dorobiłem się nissana navary z .03r.

Brakowało w nim pare rzeczy, ale wszystko jako tako udało mi się zorganizować poza jednym małym drobiazgiem który dosyć mocno kuje mnie w oczy, jest to mianowicie zaślepka przy hamulcu ręcznym, a właściwie jej brak...

img0095ma3.th.jpg

szukałem po allegro i giełdach motoryzacyjnych, ale niema albo niechcą sprzedać tak małego elementu, pytałem w salonie nissana, ale tam takowa zaślepka niewidnieje jako pojedynczy element i musiałbym kupić cały kawał plastiku za conajmniej nierozsądną cene.

 

Może ktoś z forum doradziłby mi gdzie powinienem poszukać tego drobiazgu?

Z góry thx za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może będzie pasować zaślepka np.z konsoli innego nissana? Japończycy dużo detali mają zestandaryzowanych więc może coś spasuje?

Może na jakimś szrocie dadzą ci pogrzebać w jakimś wraku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Terrano będzie pasowała na 100%. To kupisz tylko na szrocie albo ASO :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza Navara i skóra??????????

no tak jakoś wyszło :D sprowadziłem navare z Lichtensztajnu i poza tym że była puknięta trochę z przodu po lewej to była całkiem nieźle odpicowana.

Poza skórą jest jeszcze telefon (którego chce się jak najszybciej pozbyć) wyciągara, narazie zdemontowana bo niemam do niej sterownika, sztywna pokrywa na kipe z zamkiem i przedni zderzak z aluminiowych rur, ale też narazie zdemontowany bo mocowany jest do wyciągary.

 

 

Z Terrano będzie pasowała na 100%

mówisz że z terrano styknie :) to już lepiej. dzięki bardzo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porobię pare fot w najbliższym czasie :) narazie navarka jest tak zabłocona że ledwo widać jaki ma kolor, ale z tym błotem też jej do twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...