Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak ściągnąć tapicerkę drzwi


sedek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę ściągnąć tapicerkę drzwi i widzę , że trzeba odkręcić dwoma śrubami uchwyt, za który zamyka się drzwi (tzw. podłokietnik). Nie za bardzo orientuję się natomiast, jak odkrecić klamkę wewnętrzną i korbę otwierania szyb, micra K 10 z 1992 roku. Patrzyłem do książki "Service manual", ale tam też nie jest pokazane jak odkręcić te rzeczy.

Może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietnik tak jak mowisz, klamke wewnętrzną sie nie odkreca poprostu zdejmujesz tą odsłonke i tyle... przy korbie juz są schodki :D trzeba minimalnie podwazyć korbke i tam w srodku miedzy korbką a tepicerką jest taka zawleczka ktora utrzymuje korbke... musisz zlapac srubokrete i ja wyjac... uwazaj zeby nie wyskoczyla :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietnik tak jak mowisz, klamke wewnętrzną sie nie odkreca poprostu zdejmujesz tą odsłonke i tyle... przy korbie juz są schodki :D trzeba minimalnie podwazyć korbke i tam w srodku miedzy korbką a tepicerką jest taka zawleczka ktora utrzymuje korbke... musisz zlapac srubokrete i ja wyjac... uwazaj zeby nie wyskoczyla :)

 

pzdr.

 

Dzięki. Czyli tak jak w maluchu (kiedyś miałem) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...