Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pytenie o pracę silnika 2,0D w Serenie


skull

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio dwóch mechaników stwierdziło ze w Serenie którą jeżdzę coś jakby stuka w silniku,dla ciekawości pojechałem do innego znajomego który pracuje w serwisie Fiata żeby posłuchał czy jego zdaniem ten motor zle pracuje,stwierdził że już robił silnik disla w Nissanie Venetta i podobnie pracował słychać takie tykanie lub lekkie stukanie z silnika które jest rownomierne tak jak praca silnika :| nie miałem styczności z inymi tego typu silnikami także nie wiem co mysleć,prosze o wszelkie opinie :) dodam ze silnik pracuje równo i fakt ze jest troche głosny ale o tym już wyczytałem na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wątpię czy znajdzie się taki orzeł, który na odległość zdiagnozuje ten stuk. Kiedyś był podobny przypadek, za bardzo nie stukało. Użytkownik postanowił trochę jeszcze pojeździć, żeby się wyklarowało i ... korbowód bokiem wylazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie strasz :) ja własnie jadę w trase do Berlina,ale przyjechał 1400km z niemiec i cały czas tak pracował także chyba nie jest żle ;)

 

[ Dodano: Nie 17 Gru, 2006 13:57 ]

Syrenka dojechała i wróciła z Berlina zrobiła następne 1400km dzielnie sprawowała się miałem pełny skład pasażerów z duużymi bagażami gdzieś razem 700kg zaladunku :) już brakowało jej sił pod górki wjeżdzać ale była dzielna :D coś wydaje mi się że to zawory klepią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ostanio dwóch mechaników stwierdziło ze w Serenie którą jeżdzę coś jakby stuka w silniku,dla ciekawości pojechałem do innego znajomego który pracuje w serwisie Fiata żeby posłuchał czy jego zdaniem ten motor zle pracuje,stwierdził że już robił silnik disla w Nissanie Venetta i podobnie pracował słychać takie tykanie lub lekkie stukanie z silnika które jest rownomierne tak jak praca silnika :| nie miałem styczności z inymi tego typu silnikami także nie wiem co mysleć,prosze o wszelkie opinie :) dodam ze silnik pracuje równo i fakt ze jest troche głosny ale o tym już wyczytałem na forum :)

 

Witam,też z tym miałem,problem.A ile nia przejechałeś i ile masz na liczniku?U mnie po prostu był problem w zaworach,ale pojechałem do "mojego" mechanika i spokojnie je wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...