Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11 nie odpala HELP


Gość RobsonXY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jakiegoś czasu mam problemy a alarmem.

1. Pewnego pięknego dnia wsiadam do samochodu , odpalam a on nic wskaźnik kilometrów zanika i nie odpala. Za ktorymś razem udało mi się wcisnąć pilota i odpalił, ale przestał działać pilot.

 

2. Kilka dni temu miałem problem z antynapadem, nie mogłem go rozbroić, ale po kilkunastu prubał udało się.

 

3. Teraz jest gorzej nie mogę odpalić. Prze wyłączonej stacyjce słychać cichutkie ćwierkanie. Po przekręceniu głośniejszy pisk. Bawiąc się pilotem i wyłącznikiem serwisowym udało mi się urochomić pilot (włącz i wyłącz centraalny zamek, wlokuje i odblokowuje alarm), ale nadal nie mogę go odpalić. Rozrusznik kręci i nic.

Kiedy odłączę akumulator słuszę stosunkowo ciche wycie jakiejś syrenki.

Może ktoś wi co można z tym uczynić.

 

Nie wim dokładnie jaki to jest alarm, Pilot AVITAL

 

NAstępna ciekawostka, po przekręceniu kluczyka w stacyjce przełącza się w stan blokady alarmu. Dioda pali się ciągłym światłem.

 

Robert

 

Nissan Primera '97 P11 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że nikt nie potrafi koledze pomoc, moze to nic nie da ale odłacz na pare godzin akumulator moze sie wszystko zrestartuje kiedys w N15ce takie cos pomogło przy problemach z aarmem - niestety nic więcej ci nie podpowiem bo sie nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że nikt nie potrafi koledze pomoc, moze to nic nie da ale odłacz na pare godzin akumulator moze sie wszystko zrestartuje kiedys w N15ce takie cos pomogło przy problemach z aarmem - niestety nic więcej ci nie podpowiem bo sie nie znam ;)

 

Na razie na pół godziny go odłączyłem i nic nie dało

 

[ Dodano: Nie 17 Gru, 2006 13:23 ]

wywal centralę alarmu

 

Niezła myśl ale jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralka pewnie jest gdzieś przy kolumnie kierowniczej- znajdziesz ją najłatwiej idąc po kablu od diody.Możesz najpierw połączyć obwód odcięty przez centralkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła myśl ale jak to zrobić?

Żeby wypiąć centralkę od alarmu należy jej poszukać pod plastikami u dołu z lewej strony (pod skrzynką bezpieczników). Jak chcesz to mogę Ci pstryknąć zdjęcie takiej centralki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła myśl ale jak to zrobić?

Żeby wypiąć centralkę od alarmu należy jej poszukać pod plastikami u dołu z lewej strony (pod skrzynką bezpieczników). Jak chcesz to mogę Ci pstryknąć zdjęcie takiej centralki.

Wielkie dzięki, okazało się jednak, że woda dostała się do antynapadu. Po wwymontowaniu jest już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...