Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 kombi - światła cofania i przeciwmgielne


Gość lukuj

Rekomendowane odpowiedzi

P11.144 kombi

Zwróciłem uwagę iż światło cofania/przeciwmgielne mam tylko po lewej stronie. Po zdjęciu klapki w pokrywie bagażnika po prawej stronie okazało się że nie ma tam zamocowanych żarówek. Nie widzę też wiązki, która mogłaby do nich prowadzić. Jak wo wygląda w waszych autach? A może to kwestia wersji L/R samochodu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciwmgielne tylko po jednej stronie i do tego nie dziala :/ musze je zrobic bo jakby od nowosci nie dzialalo i przez przypadek zauwazylem (jezdzac przez rok na wydawalo mi sie sprawnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej też przeciwgielne i cofania tylko po jedenj (lewej) stronie.

 

Na początku miałem problem z przeciwmgielnymi. Ktoś w nieznanej mi przeszłości demontował chyba hak i pomieszał kable. Dałem sobie ustawić na przełączniku tak: najpierw przeciwmgielne tył a później tył i przód.

Osobiście nie lubię gości jeżdżących niepotrzebnie na przeciwmgielnych. Przy długich trasach jest to dodatkowy czynnik wpływający na zmęczenie. Wszystkim tym, którzy je używają migam tak jakbym ostrzegał przed patrolem. Tak że jak ktoś wam miga to najpierw sprawdźcie, czy nie jedziecie na przeciwmgielnych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za feedback, rozumiem że nie wykorzystana prawa strona jest rzeczą normalną, choć przez naturalne zamiłowanie do symetrii nie miałbym nic przeciwko dwustronnemu wykorzystaniu oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również posiadam P11.144 kombi. Światła cofania i przeciwmgilene mam po obu stronach. Cofania - były od chwili kupna, zaś przeciwmgielne uzupełniłem o to jedno brakujące.

Sprawa był aprosta, gdyż wystarczyło wywiercić otwór pod żarówkę, gdyż gniazdo mocowania żarówki było fabrycznie zamontowane i podłączone do przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...