Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

drążek reakcyjny


Gość jaga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Od kwietnia jestem posiadaczem słoneczka 1.4 16V 91r. Podczas jazdy szczególnie po nierównościach słychać w tylnym zawieszeniu dziwne stuki. Mechanik stwierdził, że do wymiany są tuleje drążka reakcyjnego. W sklepie powiedziano mi,że jest jeden rodzaj tych tulei, a mi wydaje się, że z przodu drążka są inne niż z tyłu. Czy ktoś zmieniał te tuleje? Proszę o porady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek 76

Witam ja też mam ten problem w N13 90r jezeli masz te same zawieszenie co ja to napewno z przodu sa inne niz z tylu co do zawieszenia w ksiazce pisze ze do 91r jest jedno a od roku 91 w gore jest inne.Ja wymienialem ostatnio tuleje wachacza mialy byc dobre i nie byly .Najlepiej wymontuj je z samochodu wez do sklepu tam pomierza i dobiora ja teraz napewno tak zrobie bo jakby nie pasowaly musisz czekac na ich wymiane ja czekalem dwa dni.Chyba ze maja na miejscu.Ale moge sie mylic jezeli tak to ktos z klubowiczow niech mnie poprawi.

:!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuleje drazka reakcyjnego...eee watpie ja mam na blacie 250tys a pewnie ze 100 jest cofniete i tam niema luzu zadnego, jesli cos tlucze z tylu to b mzliwe ze amorki albo laczniki stabilizatora

zreszta to mozna przeciez samemu zoabczyc czy sa tam luzy i czy to tlucze ale szczerze to watpie mi amorki tak tlukly z przodu ze myslalem ze wszedzie sa luzzy po centymetrze na lacznikach tulejkach poduszkach :)))

a z tylu zamarzaly amory zima to wylecialy w piz... od razu jak pojawila sie gotowa :)))

 

jak ktos mial do czynienia z wymiana tulej drazka reakcyjnego to prosze o swoje opinie

jedyne co mi stukalo to laczniki stabilizatora a piszczalo/skrzeczalo nie skreocona odpowiednio sroba trzymajaca wachacze z piasta

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie u gory mocowania ale wsytepuje ono w przednich kolumnach bo podczas skretu kola kolumna tez sie kreci a trzymanie amorka w kieluchu jest przykrecone

ja wyciaglem w dobrym stanie to "lozyska" bo to takie lozysko kto mial w rece wie o czym mowie za 20zl z rozbitego sunnego

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam w tym poscie już po raz trzeci. Byłem u mechanika i mam 100% pewność, że wyrobione mam tuleje drążka reakcyjnego (zawieszenie tylne). Czy naprawdę nikt ich nigdy nie wymieniał? w sklepach mówią, że nie ma ich w katalogu. takie tuleje są do toyoty ale nie wiem czy będą pasowały. proszę podpowiedzcie coś (sunny N14 1,4 16V 91r prod)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...