Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotka silnika


Gość hassan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aaaaa proncie bardzo 1.0 16v na 2 walkach i lancuchu ale automat mój AUTOMAT

nawiasem mówic patrze na wasze fotki az mnie skreca widzac taki syff pod maska!!!

i nawiasem mówiac czemu nikt nie ma materialu wygluszajacego na masce od wewnetrznej strony :?:

HPIM1701.jpg

HPIM1698.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiasem mówic patrze na wasze fotki az mnie skreca widzac taki syff pod maska!!!

oj przepraszam .. tamta fotka juz jest nieaktualna :P ostatnio mylem silniczek ... az nie chcial zapalic :P ... chociaz nad estetyka musze jeszcze popracowac ale to latem ...czyscik parowy, dzien wolnego i bedzie cacy :diabel:

 

czemu nikt nie ma materialu wygluszajacego na masce od wewnetrznej strony
co do tego to ... nie mam pojecia ... tak mam od poczatku ...a ty sam zakladales czy od nabycia masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Hehe, pamiętam to co opisuje Bombel.

 

Tu poprostu ktoś ostro dał ciała z regulacją gazu.

 

hassan widzę, że jesteś ze stolicy więc poszukaj na forum kolegi Gościu o ile On tu też jest bo na pewno jest na forum 100NX SQUAD'u i wiem, że On zajmował się regulacją LPG, może będzie w stanie i Tobie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie zajmowałem sie :) lecz zmienilem juz branze, z tego co widza i tak jak pisali koledzy wyzej bylo to ratowanie wolnych obrotow po przez wzbogacenie mieszanki, ale nie robili tego na regulacji redukotora czy registra tylko wlasnie zaslepili dolot, moze byc tak ze juz reduktor a raczeje jego mebrany sa do wymiany bo wczesniej autko smigalo na gazie wiec mikser byl w jakims tam sposob dobrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze wątpie zeby brak tej rurki miało jakikolwiek wpływ na spalanie

na spalanie kjajko tako nie ma.

fakt faktem majac taki "dolot" auto szybciej ci sie nagrzewa ale : jest glosniejsze to raz po nagrzaniu sie ssie ci gorące powietrze z komory a to jest jednoznaczne z obnizeniem mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk
soul napisał/a:

szczerze wątpie zeby brak tej rurki miało jakikolwiek wpływ na spalanie

 

na spalanie kjajko tako nie ma.

fakt faktem majac taki "dolot" auto szybciej ci sie nagrzewa ale : jest glosniejsze to raz po nagrzaniu sie ssie ci gorące powietrze z komory a to jest jednoznaczne z obnizeniem mocy

 

A zarazem może troche wiecej spalić jedynie na tym że jak będzie ciągnął ciepłe powietrze silnik szybciej będzie się nagrzewał co powoduje włączanie się wiatraka, ale nie polecam takiej opcji, już lepiej mieć tą rurke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...