Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara w ciężki teren ? jakie modyfikacje?


Gość Landryna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz powinny wejść koła 31", a może nawet 32" , ale mogłyby ocierać z przodu przy skręcie.

 

Ale jak z dostępnością szpeju?

Sprawdź co masz pod chlapaczami przednimi , w Patrolu miałem plastiki z gównolitu , które powycinałem :D Powinny Ci wejść 33 cale :D

 

[ Dodano: Wto 19 Gru, 2006 21:10 ]

http://www.arctictrucks.is/?PageID=202

 

Takie przeróbki robi właśnie ta firma .....

poczytajcie warto :D

 

[ Dodano: Wto 19 Gru, 2006 21:11 ]

Tu jest zdjęcie na 38" .

 

http://img68.imageshack.us/my.php?image=navara38034aqw6.jpg

 

No i jak Panowie?

 

Działamy????

Wydaje mi się że to są 42 cale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Do Navary sa juz u nas w kraju pięknym, zawiasy całe, czyli amory, sprężyny i wieszaki resorów. Więc niby spoko.

No a ci kolesie z Islandii.. no nie ma porównania. Nie na nasze drogi takie monstra. Tam trochę inne warunki są :D Poza tym, na tym pierwszym zdjęciu to dość mocno zmotana bryka.

 

Oblookałem tę stornkę Islandzką czy kurka skąd oni są... Robi wrażenie w większych miastach :)

Aż szkoda, że człowiek misua czasem gdzies dalej wyskoczyć. Taka Nawara na 38" :D ładna sztunia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PitPistol

Czy Navarka da radę w terenie zobaczymy w 2007 na rajdzie dakar, będzie nią jechał Hołek i Fortin, przerobiona przez Overdrive Racing ma 290 koni V6 poj 4l 1800 kg. Jest zdjęcie w wysokich orbotach (dzisiejszym dodatku do GW ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono kasztaniarzy z rajdy4x4 :D

Czesława&Jarząbka tutaj nie mamy ale dajemy sobie radę :mikolaj:

Więc zapraszam do KONKRETNYCH rozmów :)

Cieszę się, że koledzy mają w zamiarach wzbogacenie naszego skromnego działu 4x4, proszę się nie śmiać z uczynnej braci jeżdzącej w przeważającej większości płaszczakami.

 

Sławek

 

kasztan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono kasztaniarzy z rajdy4x4 :D

Czesława&Jarząbka tutaj nie mamy ale dajemy sobie radę :mikolaj:

Więc zapraszam do KONKRETNYCH rozmów :)

Cieszę się, że koledzy mają w zamiarach wzbogacenie naszego skromnego działu 4x4, proszę się nie śmiać z uczynnej braci jeżdzącej w przeważającej większości płaszczakami.

 

Sławek

 

Obrazek

Witam serdecznie :D

Postaram się brać czynny udział w dyskusjach na tym Forum i......

....ograniczyć kasztanienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich i odrazu pytam :-)

do navary zapodać andorię, czy się opłaca i czy poprawią się zdolności terenowe, ponieważ jest to silnik wojskowy monotwany w uazie, specjalnie do off-raodu, czy będę musiał wtedy włączać 4L czy wystarczą parametry andori

.

 

Witam serdecznie

 

Mam w mojej wiertnicy na podwoziu Gazeli 4x4 Andorię i nic złego o niej nie powiem poza tym że mocy w niej tyle co kot napłakał.

Albo będziesz miał przełożenia takie że 80km to max 5-tka od 60km/h (mi to musi wystarczyć :( albo start ledwo ledwo i kruciutkie przełożenia.

 

Nawala przecież leciutka nie jest i te oponki??

 

Co do Andorii w terenie to powiem że napędza 4tonową (po załadowaniu:) wiertnicę z pernamentnym 4x4 i jak zapnę mu polowy bieg i jeszcze blokadę to wjeżdzą tam gdzie na budowach kopią się koparki i ładowarki:), które nie raz wyciągały tinusia:)

Ale w nawali tego nie widzę najnowsza homologowana Andoria ma ciut ciut ponad 102KM i moment obrotowy na poziomie 200-220to troszkę mniej niż 400 :)

 

Jeśli chcesz w lajcikowe pole i na czarne (przy całkiem przyzwoitym komforcie a nie gnieść się w nawali) to w salonach mają ostatnie Patrole. (od piątku zostanę właścicielem takowego :)

 

POzdrawiam

Wojan

póki co Tino olejożłop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...