Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] lusterka zewnętrzne są takie same?


blandman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sam już zgłupiałem... wydaje mi sie ze sa identyczne ale chce się upewnic. Trafił się klient na lusterko ale ma kombiaka a ja nie chcę nikomu wciskać kitów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primeraW10

jak juz poprzednicy napisali P10 i W10 to 2 rozne samochody - inne balchy oswietlenie zewnetrzne, zderzaki i wszystko to co co widac z zwenatrz (poza felgami).

Jesli chodzi o podwozia to inne jest cale zawieszenie przednie i tylne, oczywiscie podloa itd, hamulce sa takie same, ale potrafia byc "pozamieniane" w wersjach silnikowych.

Silnik - raczej takie same z ta roznica ze tez zdarzaja sie dziwne (jak na primere) rozwiazania - np zamontowanie sondy lambda na gwint M18 w kolektorze wydechowym - tak jak w P11 ale kolory przewodow jak w P10 :)

Wnetrze - deska raczej taka sama tak jak i siedzienia (poza tylna kanapa ktora jest w W10 rewelacyjna) nie wiem jak tapicerki drzwi.

Glosniki tez sa rozne

 

no i jakby tego bylo malo to sa jeszcze roznice pomiedzy samochodami wyprodukowanymi w Japonii i w UK

 

jesli chodzi o tytułowe lusterka to tez sa rozne, za to na 99% do W10 pasuja lusterka z Sunny N14, tyle ze w wiekszosci sunny bylu sterowane mechanicznie a w wiekszosci primer elektrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet linka sprzegla w W10 jest dluzsza!!! sprzeglo tez inne !!! chyba te dwa auta maja tylko wspolana NAZWE :) PRIMERA :)

 

Mógłbyś podać nr seryjny linki do W10? Moja po pół roku(oryginał do P10) jest już do wymiany.

 

jesli chodzi o tytułowe lusterka to tez sa rozne, za to na 99% do W10 pasuja lusterka z Sunny N14, tyle ze w wiekszosci sunny bylu sterowane mechanicznie a w wiekszosci primer elektrycznie

Jak sądzisz? Halogeny z Sunny N14 tez podejdą? Mi wydają sie jednakowe. Mma jeden nieoryginalny, a chciałoby sie miec komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość KevinTworog

Mam takie pytanie. Zabieram się do wymiany silnika z 1,6 na 2.0. Dawcą ma byś primera kombi. Wiem że trzeba też zrobić coś w zawieszeniu bo są inne przeguby i półosie ale w tej W10 jest inne zawieszenie co da się dopasować z W10 do P10 chodzi mi o zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primeraW10
Mam takie pytanie. Zabieram się do wymiany silnika z 1,6 na 2.0. Dawcą ma byś primera kombi. Wiem że trzeba też zrobić coś w zawieszeniu bo są inne przeguby i półosie ale w tej W10 jest inne zawieszenie co da się dopasować z W10 do P10 chodzi mi o zawieszenie

 

silniki 2.0 z W10 i P10 sa blizniacze, ale zawieszenie, piasty, polosie i skrzynia juz nie, polosie maja rozna ilosc zebow zarowno tych do przegubow zewnetrznych jak i wejscia do skrzyni. Jakbys chcial przekladac silnik z W10 do P10 to raczej musisz wmontowac komplet - silnik, skrzynia, polosie i piasty (byc moze z zaciskami, tarczami, klockami itp) choc prawdopodobnie piasty nie podejda do P10 (rozne zawiasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! Żeby nie zakładać nowego wątku to zapytam w tym

 

Wspomne że w tej chwili posiadam lusterka manualne

 

Zdobyłem ostatnimi czasy sterownik od sterowania elektrycznymi lusterkami. Po zdjęciu zaślepki gdzie powinien znajdować sie ten że właśnie sterownik znalazłem kostkę która pasuje do tego sterownika- i moje pytanie gdzie znajdę i czy wogóle znajdę kable do podłączenia lusterek- pamiętam że jak kiedyś ściągałem tapicerkę to żadnych wolnych kostek nie było.

Czy możliwe że ich poprostu tam nie ma?

 

i drugie pytanie- czy potencjometr który powinien(u mnie go nie ma) znajdujdować sie obok sterowania lusterkami służy do przyciemniania zegarów? czy może ma inna funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...