Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak samemu przestawiś zaplon


Gość psujaut

Rekomendowane odpowiedzi

kto jest w stanie pokazaś (np.) fotkami w jaki sposób przestawiś zapłon w 3.0 24V6 z 95r. :| ja patrze i nie widzę możliwości :zly: może nie patrzę gdzie trzeba :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jest w stanie pokazaś (np.) fotkami w jaki sposób przestawiś zapłon w 3.0 24V6 z 95r. :| ja patrze i nie widzę możliwości :zly: może nie patrzę gdzie trzeba :029:

 

drogi kolego!!

nie ma zadnej mozliwosci przestawienia zaplonu bez smt6 badz greddy e-manage ultimate.

my mamy tzw COP ignition, czyli coil over plug (cewka nad swieca). przy takim systemie komputer steruje zaplonem, za jego opuznianie i przyspieszanie odpowiedzialne sa dane z czujnikow rozmieszczonych w roznych miejscach silnika - czujnik spalania stukowego, czujnik temp silnika, czujnik polozenia przepustnicy, oba czujniki polozenia walu, czujnik od walka rozrzadu, maf sensor

 

kup smt6 to bedziemy razem kombinowac :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzięki Wacu jak zawsze na Ciebie można liczyć (spodziewałem się od Ciebie odpowiedzi :one: ) :mikolaj: i jak będę miał kasę to możliwe,że takie coś zakupię narazie bieda aż piszczy :zly2: ( tracę pracę -zaklad pada :029: )

ale życzę wszystkiego dobrego innym :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies widzialem wykres.

nie pamietam ile dawal sam zaplon, wiem ze cos pomiedzy 5 a 10 koni (kolo uzywal smt6)

 

EDIT:

 

o tu jest wykresik razem z opisem

compare.jpg

 

The green is with SMT timing advance and 13.5 A/F

The red is with SMT timing advance and stock A/F

the blue is with stock timing and stock A/F

 

a to nie 5-10 koni tylko 12 koni wiecej i 9ft lb momentu.

wszystko na kolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...