Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy wam by to się podobało


Gość Alanos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Ameryki jadą własnie do mnie dokładki spoilerow nismo(przod,boki,lotka,tyl).Myśle też o naklejkach na boku i masce takiej jak na tych fotkach.Pytanie jest takie.Czy gdybyscie zauważyli takiego nissana powiedzieliscie by:

-fajny nissan ale te naklejki wygladają jak z gumy turbo i pewnie przyjechał z Kartuz

-fajny nissan w calej okazalości,wszystko tu pasuje

-niech on sobie te nalepki na ........ nalepi:)

 

chodzi mi o to czy takie naklejki(a koszt ich to 174$) nie beda wiać wiochą.

Poradzcie.Nie chce być brany za jakiegos człowieka z serii "kartuzy tuning" czy BMW M power 1,6

 

1zy0.jpg

 

2em9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle to kwestia gustu (a o tych się nie dyskutuje). Osobiście uważam, że to przysłowiowy "kwiatek do kożucha". Fajny pakiet stylistyczny, ale te naprasowanki zepsują ogólny wizerunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z qwasarem, poza tym wygląda to jak tuning nie dowartościowanych BMW3 albo audi quattro (nawet kolorystyka "Twoich" naklejek pasi do naklejek audi Quattro)

quattronx5.th.jpg

 

oczywiście... decyzja należy do ciebie... twoja wizja auta (twojego) i twoja kasa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

jesli naklejki to w jednym kolorze i to w takim pasujacym do nadwozia: czerwone-czarne, zolte-niebieskie etc ale mysle, ze nie potrzeba udziwniac 350z seryjny jest piekny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Popieram tych, którzy wypowiedzieli się powyżej. 350Z wygląda zajefajnie bez żadnych naklejek

 

fajny nissan ale te naklejki wygladają jak z gumy turbo i pewnie przyjechał z Kartuz

 

A co to koledzy z Kaszub jacyś gorsi? Pewnie są co niektórzy jacyś lepsi tjuninkowcy ale nie generalizujmy po miescjowości a po ich clubach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja myślę że za tą kasę to fajny aerograf byś miał.

tu podoba Mi się ta honda

http://www.aerograf.pl/

http://adelaideairbrush.com.au/gallery_cars_3.html#nogo

Mogę tu polecić człowieka który malował moje auto.

fotki ↓↓↓ :D pisz na pw podam namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350z_Greddy

te naklejki sa bardzo fajne bo nawiazuja do orginalnej wesji Fairlady Z w Japoni w seryjnym wydaniu Nismo. I tu dochodzimy do sedna sprawy. W japoni ludzie ORIENTUJA sie w roznicach pomiedzy US a JDM wersja i potrafia docenic takie subtelne nawiazanie do JDM w postaci naklejek. U nas na nieswiadomce moge cie wytykac palcami ze to wiocha.

 

Tak czy siak. to twoje auto wiec............. Ja jestem na nie:D

 

Dla referencji podaje link do forum 350z gdzie jest tona zdjec z naklejkami. NIe wiem czy zadzialaja fotki bez zalogowania

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
I tu dochodzimy do sedna sprawy. W japoni ludzie ORIENTUJA sie w roznicach pomiedzy US a JDM wersja i potrafia docenic takie subtelne nawiazanie do JDM w postaci naklejek. U nas na nieswiadomce moge cie wytykac palcami ze to wiocha.

Peace

Rownie dobrze mozesz subtelnie nawiazywac do tradycji Mpower naklejajac znaczek M3 na e36 1.6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...