Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak przekonać kobitkę do Micry ??


maniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się powoli do kupna auta dla swojej kobiety, szukam narazie bez zobowiązań, bez pośpiechu. ja się poważnie zastanawiam nad Micrą , bo jest mała , jak dla kobiety , idelana do miasta. Z kolei jej się nie podoba, bo nie jest taka ładana jak Peugeot 206... Na nic tłumaczenia , ze to nie salon i nie ma dużego wyboru , w kolorze itp., że liczy się jakoś, bezawaryjność... Jakimi atutami sypnąć ??

 

P.S

Nie dodałem o jaką mi chodzi. Otóż nie o tą najnowszą, najpeije tą poprzedniczkę po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałem o jaką mi chodzi. Otóż nie o tą najnowszą, najpeije tą poprzedniczkę po lifcie

No niestety ten model nie rzuci kobiety na kolana delikatnie mówiąc... Gdyby to była najnowsza buda, to pewnie nie miałbyś żadnego problemu, bo sam wiem, że kobiety go wręcz kochają :)

Problem z kobietami jest taki, że takie argumenty jak: awaryjność, trwałość, wykonanie niestety nie trafiają na podatny grunt. Za to kolor i wygląd zewnętrzny to podstawa.

Może sprobuj tak, że 206 jest zbyt popularny i przez to otrzaskany i badziewny...

Ale zdaje się że pod względem wyglądu, to też bym to 206 wybrał...Niestety. Ciężkie zadanie przed Tobą.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wyjechał z argumentami że Peugot 206 ma fatalne pole widzenia do tyłu :D

-ma większy promień skrętu niż micra :)

-Peugota trudniej zaparkować :)

-częsci do peugota wcale nie są tanie

-elektronika w peugotach (magneti mareli) jest fatalna do diagnozowania i trudna w naprawie, wiem coś o tym bo jestem mechanikiem, no chyba że jest to elektronika na podzespołach Boscha ale to marny argument jak dla kobiety :)

-micry nikt napewno jej nie ukradnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do części i elektroniki itp. to ją i tak to nie będzze obchodziło, zresztą jak większość babek ma strone techiczną gdześ... To, ze Micry jej nikt nie ukradnie to samobój dla mnie, bo zaraz będzie, że jest taka brzydka , ze nawet złodziej sie nie połasi na nią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się przejedzie jednym i drugim autem, nic na siłę, jak dalej bedzie chciała koniecznie puga to jej kup, tylko tak, żeby nie wdepnąc (czyli odpowiednia cena za dany stan), jeśli trafisz na dobry egzemplarz to dobrze dla ciebie bo nie będziesz wywalał na naprawy, a jak się będzie psuc to powiesz, że sama taki chciała, więc albo zrobic i sprzedac albo niech dalej sobie trzyma jak lubi często zostawiac auto w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć też uwagę na to, że większość K11 z naszego rynku była bez wspomagania. A więc żebyś z tym nie podpadł.

 

Słuszna uwaga, dzięki :)

 

Co do N15, to znam to autko dobrze, bo sam mam ;) ale myśałem o aucie wielkości Micra , bo uważam , że na miasto jest idealna (manewry, parkowanie itp.)

 

[ Dodano: Sob 23 Gru, 2006 20:43 ]

... a jak się będzie psuc to powiesz, że sama taki chciała, więc albo zrobic i sprzedac albo niech dalej sobie trzyma jak lubi często zostawiac auto w warsztacie

 

Hehe już ja to widze, że sie przyzna , że taki chciała ;) powie , że taki felerny jej kupiłem. Z autem dla kobiety to nie lada wyzwanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lada wyzwanie, tym bardziej że przy 206 Micra wypada blado. Argumentacja techniczna na pewno nie pomoże, powołaj się raczej na tradycję (drugie auto), na znajomoć tematu, na ogromne zaplecze pomagierów itp. Moja żona jak przyprowadziłem Almere popatrzyła i zapytała na cholere nam taki wielki sedan do miasta. Mieliśmy równolegle Clio i Almere i podział był natychmiastowy. Po sprzedaniu Clio przekonała się do Nyski jak sama poprowadziła. Jak mawiają - wszysto wymaga czasu, a czas leczy rany. Kup Micre tylko wypasioną i podaruj jej w "prezencie". Tydzień bez słów a Ty śpisz spokojny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co sie pytasz o zdanie, przyjezdzasz, dziendobry kochanie na wlasnie kupilem ci autko, stoi na parkingu jak nie chcesz nim jezdzic to se autobusami tid :D:D

 

a tak na serio to skoro na nic sie zdaly tlumaczenia to juz nic nie zrobisz, jak sie liczy tylko wyglad to co zrobisz, albo ulegniesz albo kupisz micre i nie bedzie miala wyboru :) powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22

Ziutek dobrze napisal, kup, podaruj jak 'prezent', pomarudzi troche, a potem sie do niej przekona.

Zastanow sie jeszcze nad ta nowsza wersja, one nie sa juz takie drogie, a moze sie okazac,ze to bedzie lepszy zakup .

Powodzenia i pisz co planujesz ... :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

Albo proponuje mały podstęp. Mówisz że masz masz na oku tej samchód który chce, i powiedzieć że w tym samochodzi jak się go kupuje urzywanego to trzeba wymienić:

Olej

filtry

paski

pasek rozrzadu

i Wywalić kosmiczną sume za to. I wtedy podunąć jej micre i podać tanie części no i może na takie coś pójdzie. A jak nie to ja wysiadam przy twojej kobiecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

jak kupowalismy nasza k11 to sprzedawca przekonal nas tak...ruszyl z IVtego biegu Micra sie nawet nie zakrztusila, moja matka dopiero co zaczynala jezdzic autem i atut, ze nawet jak pomyli biegi to i tak samochod nie zgasnie ja przekonal :). Szukaj jakies Micry w nietypowym kolorze, my kupilismy w kolorze "zielone jablko" jak wiadomo nie wazne jak cale auto wyglada wazne jaki ma kolor dla kobiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
Otóż nie o tą najnowszą, najpeije tą poprzedniczkę po lifcie

 

Ja taką mam i jak narazie każdej kobiecie się podoba. Z takich kobiecych spraw to czerwony kolor, czerwono-czarne obicia foteli i kanapy, srebrna konsola środkowa, czerwona kierownica i czerwony pas przez całą deskę rozdzielczą i coś co mnie dobiło ale kobiecie się podoba otóż lusterko w zasłonce przeciwsłonecznej tylko po stronie kierowcy. :)

Strzelę kilka fotek i wkleję później. Pokażesz jej to się zakocha.

 

Innym atutem może byc to, że łatwo się parkuje, mało pali etc.

 

ruszyl z IVtego biegu Micra sie nawet nie zakrztusila,

 

Potwierdzam, moja K11 1.0 też tak potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim zobacz jaki jest ulubiony kolor żony a jakiego nie lubi - w ulubionym lub podobnym pokaż micre a w nieulubionym pokaż pełgota - decyzja będzie łatwa. :diabel2: Obejrzyj Micre i pokaż jej a to schowek na torebke a to na drugie butki i parasolka ładnie leży na tylnej półeczce i lusterko większe jest , przy otwieraniu drzwi paznokci nie połamie ... a w peugotach jeżdżą księża lub lesbijki :diabel: ;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może znajdź kogoś kogo twoja żonka bardzo nie lubi, a ten ktoś (najlepiej kobitka) jeździ 206 100% że takiego samego nie będzie chciała :D :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...