Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak przekonać kobitkę do Micry ??


maniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewiniatko22

Wydaje mi sie ze to glupi pomysl.

Kazda z nam ma inny gust, jednej sie podoba czerwony, drugiej bordo...

Ja jak kupowalam mojego Mikruska... to nie moge powiedziec ,ze mi sie podobala.

Wrecz przeciwnie- byla grzydka!!!

A dzis jak wiedze takiego samego Mikrusa, to oczywiscie wzroku nie odrywam. :P

Moj Mikrusek jest Niebiski, ale wpada tez w fiolecik i oczywiscie z czasem ten Nissan stal sie piekny !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: jak my kupowaliśmy autko, to miało być małe i niebieskie (pod kolor oczu żony) i mieć wspomaganie... i tak kupiliśmy micrę. Kolor to podstawa. Druga sprawa to to, czy auto jest czyste w środku (trzeba posprzątać zanim zobaczy - nie zapomnij o podsufitce - nie może być plam). Jeśli nie pali, to auto nie ma prawa śmierdzieć papierosami... Po kupnie można też założyć pokrowce na fotele w ulubionym kolorze, skórę na kierownicę (też może być w kolorze) i inne takie tam - jeśli będzie je sama wybierać, to ewentualnie zepsuty humor będzie jej się poprawiał ;). Zapach do autka oczywiście musi wybrać sama (nasz aktualnie jeździ już w bagażniku, bo nie szło z nim wytrzymać, jak był bliżej ;) ).

Argument przeciw 206 jest prosty - micry mają ładniejsze kolory (i pokazać na allegro - 206 są w kolorach ponuro-szaroburych, micry mają kolory żywe i wesołe ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

A oto fotki Mojej K11. Zrobione latem ale niczym się teraz nie różni... stop, różni się teraz ma ładniejsze alufelgi DOTZ Imola 14" :P:):D

 

Pokaż jej te fotki a na pewno powie, że chce Micrę nie jakiegoś Pełżota. :P

 

micra01rn4.jpg

micra02qy5.jpg

micra04vk6.jpg

micra05oj9.jpg

micra03vh0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majsterus

bo siedzi sie w niej wyżej niż w innych autach i mają lepszą ocene odległości zwłaszcza przy skręcie w lewo :D i to sie podoba kobitkom:) a do tego zagląda sie tylko w jedno miejsce - do baku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Nie, jest za chłodnicą.

 

Brakuje mi aparatu zapłonowego żeby nim pokręcić ale co tam, mam zapłon na cewkach oddzielnych i sam sie reguluje.

 

ładną masz tą micrę, o takiej myslałem, po FL.

 

Hehe... dzieki, wiem że jest ładna. :D Kiedyś nawet chciałem ją sprzedać ale teraz raczej nie. Chyba, że ktoś da dobrą cenę to można pomyśleć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze powie ci Zonka tak

k11 to glupie beznadziejne wadliwe auto

 

wole yaris mimo kiepskich lakierów ma lepszy rozrzad od k11

wole corse bo ma dobre automaty i solidne zawieszenie a tych zeczy k11 brakuje

wole starszego solidnego nie rdzewiejacego polo od mlodszej kododujacej micry k11 i polo ma szczelniejsze szyberdachy i dachy typu tropic

wole starsza ale zwawsza scarletke i tez tansza

 

a k11 ma jeszcze wiele innch powaznych wad i duperelek nie dorubek tez jest sporo

 

zeby taka brzydka k10 nie byla to twoja zonka by ja wolala, a k12 ladna kobieca ale hu.....owa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z żoną przy wyborze auta, tyle że żonka postawiła jeden warunek - Corsa z szyberdachem. Znalazłem cudowną mikrunię ale bez szyberka. I co? Po długich namowach dała się przekonać do mikruni i uchylnych tylnich szyb. Więc życzę Ci stary powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też micra z początku nie zachwycała. Ale jest przykładem samochodu który pięknieje w oczach im dłużej ma się z nim do czynienia.

Argumenty za (z babskego punktu widzenia)

+ duży wybór kolorystyczny (od żółtej po czarną) :D

+ chromowany grill (od rocznika 98) :D

+ w moim odczuciu ponadczasowy kształt nadwozia - nawet 10 letni samochód nie wygląda jak stylistyczny przeżytek (ok, może nie powala urodą ale też nie krzyczy "jestem samochodem z ubiegłego wieku")

+ bardzo dobra widoczność przez przednią szybę

+ łatwość manewrowania i parkowania

+ w opcji ze wspomaganiem prowadzi się leciutko

+ mała awaryjność (pod warunkiem trafienia na zadbany egzemplarz) co pozwala uniknąć stresu że samochód zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie

 

oczywiście - też są ale te zostawię dla kolegi mrówy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaDziesiątka
Mnie też micra z początku nie zachwycała. Ale jest przykładem samochodu który pięknieje w oczach im dłużej ma się z nim do czynienia.

I to jest złota myśl godna micronobla :-)

Chciałem wypowiedzieć to już wcześniej, ale zawsze brakowało mi tej no ....... weny ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby taka brzydka k10 nie byla to twoja zonka by ja wolala, a k12 ladna kobieca ale hu.....owa :P

tu zes troche pojechal ,

a co bys zrobil gdyby niebylo k 11 ??;]

hmm a wogole to atuty to jest to ze czesci do niej wcale nie są takie drogie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też micra z początku nie zachwycała. Ale jest przykładem samochodu który pięknieje w oczach im dłużej ma się z nim do czynienia.

Argumenty za (z babskego punktu widzenia)

+ duży wybór kolorystyczny (od żółtej po czarną) :D

HA HA NO ZECZYWISCIE

k11 przed lftem miala az 10 kolorów[LR1' date=DR5,ER4,326,KH3,AJ4,KL0,AP0,DR2,BS9] no to nexia maiala wiecej

K11 po lifcie tez nie zaskakuje tez 10 ale inne odcienie [kh3,aj4,klo,bv4,dr2,ap0,jt0,bt3,at5,326]

+ chromowany grill (od rocznika 98) :D

o masz inne auta w seri maja obwudki chromowane' date='

+ w moim odczuciu ponadczasowy kształt nadwozia - nawet 10 letni samochód nie wygląda jak stylistyczny przeżytek (ok' date=' może nie powala urodą ale też nie krzyczy "jestem samochodem z ubiegłego wieku") [/quote']

tu sie zgodze calkowicie :)

+ bardzo dobra widoczność przez przednią szybę

tez sie zgadzam micra jest autem o którym w testach na niemieckim rynku byl w czolowce aut z najlepsza widocznascia w kazda strone' date='mowa o k11 bo k12 to juz porazkaz cofaniem

+ łatwość manewrowania i parkowania

hehehe, matiz ma lepszy skret

+ w opcji ze wspomaganiem prowadzi się leciutko

hahaha kazdy merc ciezszy o tone ma takie wspomaganie ze micra wysiada' date=' nawet punto ma lepsze wspomaganie z wersja CITY PRZYDATNA DO PARKOWANIA I TU MANEWROWANIE W TAKIM PUNTO TO JEST PRZTKLADEM Dla K11

+ mała awaryjność (pod warunkiem trafienia na zadbany egzemplarz) co pozwala uniknąć stresu że samochód zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie

k11 mamy od nowosci i ma duuuuzo wad nawet najlepsze egzemplaze posiadaja wady wyrozniajace ten model

oczywiście - też są ale te zostawię dla kolegi mrówy ;)

 

[ Dodano: Pią 12 Sty' date=' 2007 17:56[/i'] ]

zeby taka brzydka k10 nie byla to twoja zonka by ja wolala' date=' a k12 ladna kobieca ale hu.....owa :P[/quote']

tu zes troche pojechal ' date='

a co bys zrobil gdyby niebylo k 11 ??;']

hmm a wogole to atuty to jest to ze czesci do niej wcale nie są takie drogie;]

 

mialem k10 i jak by nie bylo k11 i k12 to do dzis bylbym zadowolonym posiadaczem micry k10 tylko mlodszej,

k10 moim zdaniem mimo brzyda jest najlepsza micra jaka kiedykolwiek produkowano mowie o wersji rocznikowej 88 do 93,w srud micr najwieksza solidnosc bezawaryjnosc i nalepsze automaty o ile nalezycie sie dba :D

karzda micra wiekszosc czesci ma drorzszych od merca z tego samego roku

 

[ Dodano: Pią 12 Sty, 2007 17:57 ]

a co bys zrobil gdyby niebylo k 11 ??;]
Bogu dzięki że jest :)

i tak i nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówa - powycinałeś wypowiedź Marty i pod każdym argumentem podałeś inny samochód - czy to ma sens - podaj przykład samochodu tej samej klasy i w takiej samej cenie - wtedy możesz prawidłowo porównać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Szymeq ale dlaczego mrówa ma podawać samochody tej samej klasy skoro tak czy siak źle odczytał temat. A jest tam jasno i klarownie napisane "Jak przekonać kobitkę do Micry??" a mrówa w większości swoich postów widzi temat "Jak zniechęcić kobitkę do Micry??"

 

Więc moim skromnym zdaniem jego wypowiedzi w tym temacie powinno się traktować conajmniej z przymróżeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...