Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak przekonać kobitkę do Micry ??


maniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HA HA NO ZECZYWISCIE

k11 przed lftem miala az 10 kolorów[LR1,DR5,ER4,326,KH3,AJ4,KL0,AP0,DR2,BS9] no to nexia maiala wiecej

K11 po lifcie tez nie zaskakuje tez 10 ale inne odcienie [kh3,aj4,klo,bv4,dr2,ap0,jt0,bt3,at5,326]

A ja i tak uważam, że micra ma najładniejsze kolory. Nie chodzi o ilość do wyboru, ale o to, co można wybrać. Oczywiście mogą Ci się nie podobać, bo (1) kolory to rzecz gustu, (2) są to żywe wesołe kolory, które chyba z założenia miały bardziej podobać się kobietom (no może nie licząc czarnego ;) ). Przy okazji, który kod odpowiada ciemnoniebieskiemu (temu ciemniejszemu niż mój w avatarze)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można do wszystkiego porównać, ale bez przesady żeby do matiza :<

 

A wogóle to zeszliśmy z tematu, może by tak dowiedzieć się jak maniek, przekonuje swoja Kobiete do zakupu, może już mu się udało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie k11 ani k12 i tyle :diabel:

NAMÓWISZ z**e NA K11

ALE ONA SIE POPSUJE

A ZONKA BEDZIE SUSZYC GLOWE ANIEMOWILAM.......

NIECH LEPIEJ SAMA AUTO WYBIERZE I BEDZIE SAMA SOBIE WINNA :one:

 

 

ps chetnie zrobie porównanie z fotkami micryk11, scarletki 2 gen, corsy B, clio1polifcie, civica od 96 i wkleje na forum k11 na bank bedzie 2 od konica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22
nie kupujcie k11 ani k12 i tyle :diabel:

NAMÓWISZ z**e NA K11

ALE ONA SIE POPSUJE

A ZONKA BEDZIE SUSZYC GLOWE ANIEMOWILAM.......

NIECH LEPIEJ SAMA AUTO WYBIERZE I BEDZIE SAMA SOBIE WINNA :one:

 

A powiedz nam ktory samocho d sie nie psuje :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
1,0 w Micrze spokojnie objezdza 1,2 w Corsie

 

Sam to przerobiłem :)

 

A powiedz nam ktory samocho d sie nie psuje

 

Ja odpowiem... ten, który cały czas tylko stoi w garażu :D:D:D

 

A poza tym kobiety jeżdżą łagodniej niż mężczyźni przez co nie masakrują tak samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaris?? Zero widoczności silnik 1,0 muł straszny i za maly do tego auta

Co do widocznosci to jeszcze sie zgodze ale ze silnik 1.0 vvt-i to mul? Chetnie bym zobaczyl pojedynek micry 1.0 vs yaris 1.0. Jezdzilem tym autem i to nie raz i wiem na co je stac. I mulowate napewno nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co przekonywać na siłę? Usiąść na spokojnie, pogadać i już.

Na pewno jej się micra spodoba bo to ładne, oryginalne autko. Fakt, że P206 ma dużo ładniejsze kształty, ale nie tylko one są najważniejsze.

A jeżeli dalej będzie na nie to kup 206. W końcu aż tak źle nie będzie.

A Ty mrówa widzę, że po okresie niebytu zaplanowałeś wielki come back :D Tylko że nie wychodzi Ci coś i starasz się nadrabiać kontrowersyjnymi wypowiedziami. Tylko nie wiem czemu ma to służyć? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...