Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wam sie podoba wlocik?


Gość saint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale tylko siatex na czarno. srebrny sie za bardzo rzuca w oczy. tak bedzie spokojniejszy ale nie bedzie prewety. powaznie. imho bedzie bardzije pasowac niz srebrny ale sam ocenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Gregiem, pomaluj na czarny,

czarny też pasuje do zielonego, ja też bym pomalował tę siatke na czarny, zrobisz jak zechcesz

 

a woodeczke to przywieź na spota do Wawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie bardziej podoba czarny siatex. srebrny mi zaltuje tandetą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko założyłem siateczkę

Jak dla mnie to ta siateczka mogła by być troche "rzadsza" mieć większe te dziurki ;) i włąśnie tak myśle że czarna była by ładniejsza ale jak rozumiem robiłeś to na szybko więc spox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko założyłem siateczkę

Jak dla mnie to ta siateczka mogła by być troche "rzadsza" mieć większe te dziurki ;) i włąśnie tak myśle że czarna była by ładniejsza ale jak rozumiem robiłeś to na szybko więc spox

 

Rzadszej to nie bardzo bo było by jeszcze bardziej widać stare ramki do których przymocowałem te

A kolor dla mnie to kwestie gustu ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bandyci wyrwali z oryginalnych ramek te srebrne obramówki

Na szybko założyłem siateczkę bo najtaniej i taki mam efekt

Aż taka tandeta :/

 

 

Obrazek

 

Tomaszek,

 

chyba mam gdzies w domu sama ta ramke srebrna ale tylko jedna. kiedys kupilem na allegro jako "cala" nerke. jak przyszlo to sie okazalo ze nie koniecznie ;) potem kupilem cale. jak chcesz to Ci to wysle za jakies grosze. jak chcesz to daj znac na pw.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naladniejsze GRILLe mam ja i MacKo tylko ze on dodoal jesze siatex pod spod....;p

Oczywiscie zartuje,twoj wyglada niezle ale na twoim miejscu dalbym siatex pod spod(jak da rade) i pomalowal go na czarno bo ten srebmy to troszke nie pasuje do tego autka;p

ALe to oczywiscie tylko moja opinia.:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

Robiłem ostatnio grill podobnie na srebrnej siatexie ale niestety zdjęcia wam nie pokaże bo nie zdązyłem przed tym jak mój brat wyrównał go na słópku. Teraz będe robił od nowa i zastanawiam się czy jak mówicie dać czarny :) jak myślicie co micry będą pasowały bardziej czarny czy srebny, a kolor autka tez taki zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to niewiem do jakiego pasuje srebrny. tylko czarny mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... siakos mi umkło.... :D

 

Ja bym jeszcze taką siatkę w zderzaku zastosował

ja tez myslałem o siatexie w zderzaku ale jak go oblukałem to wlot jest pod katem a po drugie to zderzak o dtyłu między górą a adołem teżtworzy pochyłą powierzchnię więc nie byloby to raczej ładnie... poza tym akurat tutaj to nie jestem zwolennikiem "upiekszania"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...