Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wam sie podoba wlocik?


Gość saint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bandyci wyrwali z oryginalnych ramek te srebrne obramówki

Na szybko założyłem siateczkę bo najtaniej i taki mam efekt

Aż taka tandeta

siemka ja mam takie rameczki tylko sa troszke poobijane tzn. warstwa chromu gdzieniegdzie odpada jak hcesz to ci jej wysle moze sobie je pomalujesz na chrom albo zielen i bedzie gut. jak cos to daj znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko kolory tak fanie ze soba kontrastuja. Ale ja wole sobie nalepic na gril nalepke "NISMO" I pozbyc sie oznaczen z tylnej klapy auta ale nie wiem jak to zrobic bo sa dobrze przyczepione :/ Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste.Bierzesz karte np:telefoniczną i jedziesz.Znaczki są przyklejone na zwykłą taśme dwustronną.Kartą podwarzasz i odklejasz.Później benzynka ekstrakcyjna,szmatka i zmywasz.Jeżeli lakier jest w dobrym stanie to po znaczku nie zostanie nawet ślad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste.Bierzesz karte np:telefoniczną i jedziesz.Znaczki są przyklejone na zwykłą taśme dwustronną.Kartą podwarzasz i odklejasz.Później benzynka ekstrakcyjna,szmatka i zmywasz.Jeżeli lakier jest w dobrym stanie to po znaczku nie zostanie nawet ślad. :)

Lepszy efekt da cienka żyłka niż karta. Tak słyszałem. Tzn czytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak kiedys byl z GT ;) Ale niestety... maly wypadek byl... :/

 

Szukam od GT ale jak juz znajde to musze flote na co innego przeznaczyc, ale jeszcze w tym roku bedzie mam nadzieje :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, takie pytanko. Bo też się przymieżam to tego wlociku z siateczką. Jak go zamocować od wewnętrznej strony grilla. Jeszcze nie przyglądałem sie mu dokładnie więc w jaki sensowny sposób go przytwierdzić

dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jak chcesz go przerobic :D ale mysle ze jak ustrzelisz to z pistoletu klejowego powinno sie trzymac ja to jeszcze zrobilem dziureczki od wewnetrznej strony grilka i przydrutowalem dla pewnosci :) co by sie nie zgubil :diabel:

 

A teraz dzialaj i zaprezentuj nam efekty swojej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie tez srebrna nie podoba.

moze to tylko tak na zdjeicach wychodzi ale wyglada jakby ta siatka miał z 5 lat.

ble :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeee! Dlaczego taką krzywde zrobiłeś swojemu nissankowi... nie ładniej na takim seryjnym aucie zostawić seryjny zderzak z seryjnymi wlotami? Dla mnie to delikatnie mówiąc nielogicze ładownie takiej siaty w dół seryjnego zderzaka. Co innego w grilu kolegi "saint-a" gdzie prezentuje się ona bardzo ładnie i dodaje charakteru z przodu auta. Natomiast taki płat siaty upchnięty w zderzak delikatnie mówiąc tylko szpeci, bo jak to rozumieć? Że to niby tuning? Popatrz na ostatnim zdjęciu jak ta kratka jest pofalowana na dole zderzaka... naprawde Ci się to podoba? Nie ładniej było seryjnie...?

 

Uważam że pierwszą i podstawową zasadą tunigu jest to że jak mam troche grosza to wtedy się biore za przerabianie body, natomiast jak mam 100 zł to albo kupuje ledowe postojówki <jak już na siłe chcemy z zewnątrz zmenić nasz samochód> albo co jest bardziej wskazane odkładam je do skarbonki i zbieram dalej a nie na siłe staram się stuningować auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeee! Dlaczego taką krzywde zrobiłeś swojemu nissankowi... nie ładniej na takim seryjnym aucie zostawić seryjny zderzak z seryjnymi wlotami? Dla mnie to delikatnie mówiąc nielogicze ładownie takiej siaty w dół seryjnego zderzaka. Co innego w grilu kolegi "saint-a" gdzie prezentuje się ona bardzo ładnie i dodaje charakteru z przodu auta. Natomiast taki płat siaty upchnięty w zderzak delikatnie mówiąc tylko szpeci, bo jak to rozumieć? Że to niby tuning? Popatrz na ostatnim zdjęciu jak ta kratka jest pofalowana na dole zderzaka... naprawde Ci się to podoba? Nie ładniej było seryjnie...?

 

Uważam że pierwszą i podstawową zasadą tunigu jest to że jak mam troche grosza to wtedy się biore za przerabianie body, natomiast jak mam 100 zł to albo kupuje ledowe postojówki <jak już na siłe chcemy z zewnątrz zmenić nasz samochód> albo co jest bardziej wskazane odkładam je do skarbonki i zbieram dalej a nie na siłe staram się stuningować auto...

 

Co go zjechałem jak burą su.....Stary,to jego sprawa jak przerobił auto i nie możesz go krytykować za to co zrobił bo włożył w to troche pracy !!

Nie ważne ile pieniędzy na to wydał ale chcial coś zmienić w autku i to zrobił!!

Rozumiem komentować czyjś wynik pracy ale nie w ten sposób.Ciekawe czy ty jesteś taki kozak w tuningu i czy wszystko twoje pomysły podobają sie ,czy będą sie podobać(nie widziałem zadnego twojego projektu) klubowiczą.Mozesz mu doradzić zeby (np.popraw kratke bo jest sfalowana albo zmienc cos i uzyskasz lepszy efekt)

Bardzo nie podoba mi sie takie podejscie do sprawy.Nie masz prawa tak mowić i następnym razem zastanów sie 10 razy zanim coś napiszesz i zanim skomentujesz kogos lub jego auto.

Jesteś tu po to zeby doradzać a nie mówić jaki ty jesteś fajny bo oszczędzasz i poźniej kupujesz pierdoły po 1000 zł.

Sory nie obraź sie ale prosze Cię o jedno.Nie komentuj moich pomysłów ponieważ z twoją opinią JA napewno nie będe sie liczył.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co go zjechałem jak burą su.....Stary,to jego sprawa jak przerobił auto i nie możesz go krytykować za to co zrobił bo włożył w to troche pracy !!

Nie ważne ile pieniędzy na to wydał ale chcial coś zmienić w autku i to zrobił!!

Rozumiem komentować czyjś wynik pracy ale nie w ten sposób.Ciekawe czy ty jesteś taki kozak w tuningu i czy wszystko twoje pomysły podobają sie ,czy będą sie podobać(nie widziałem zadnego twojego projektu) klubowiczą.Mozesz mu doradzić zeby (np.popraw kratke bo jest sfalowana albo zmienc cos i uzyskasz lepszy efekt)

Bardzo nie podoba mi sie takie podejscie do sprawy.Nie masz prawa tak mowić i następnym razem zastanów sie 10 razy zanim coś napiszesz i zanim skomentujesz kogos lub jego auto.

Jesteś tu po to zeby doradzać a nie mówić jaki ty jesteś fajny bo oszczędzasz i poźniej kupujesz pierdoły po 1000 zł.

Sory nie obraź sie ale prosze Cię o jedno.Nie komentuj moich pomysłów ponieważ z twoją opinią JA napewno nie będe sie liczył.Pozdrawiam

 

nie chwale się że jestem oszczędny czy że jestem kozak bo umiem zbierać kase. Dla mnie tuning zawsze będzie tuningiem a wieś tuning zawsze pozostaie wioską... tworząc takie auta jak nissan o którym mówimy dajemy tylko dobry temat na kojeną galerie na stronach w WT.

 

Wybaczcie jeżeli kogoś uraziłem moim postem, nie chciałem ale trzeba to dosadnie powiedzieć że takiego czegoś się po prostu NIE ROBI a nie powiedzieć że to jest nieładne... nieładny to może być wzór felg a to jest poprostu wieś.

 

Koniec dyskusji... nie mam zamiaru się kłucić czy dowodzić swoich racji.

 

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...