Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przednie światła przeciwmgielne


lukeswirus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z szanownych kolegów montował takie dodatkowe światła. Bo ja mam sobie zamiar takie kupić, tylko że nie wiem na jakie paramatry patrzeć i gdzie je najlepiej ulokować. Myślałem, że najlepszym miejscem będzie w atrapie zderzaka pod rejestracją, ale tam jest troche mało miejsca. Co sądzicie o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Ja mam fabrycznie w przednim zderzaku ale mam wersję po FL i jest na to miejsce z boku zderzaka, u Ciebie patrząc po avatarze musiałbyś wsadzić je tuż przy tablicy rejestracyjnej. Takie rozwiązanie już widziałem i całkiem nieźle to wyszło.

 

Co do parametrów to trudno jest mi cokowielk powiedzieć, cyba że to że całkiem ładnie doświetlają pobocze podczas jazdy i oślepiają tych jadących z naprzeciw Tobie.

 

Oto fotka jak to u mnie wygląda:

 

micra01ly5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakladalem helle dalekosiezne

foto

Image491.jpg

ale mam gdzies w garazu zderzak do k11 sprzed liftu do wersji super s mialem go na aucie ale ukradli mi halogeny wiec wrucilem do zwwyklego zderzaka i kupilem halogeny,

 

fotka z telefonu niewyrazna pozniej wrzuce wyrazniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

Dzisiaj ojciec ma mi kupić halogeny, zobaczymy jakie przyniesie :) I też będe gdzies je musiał ulokować :) Ma może ktoś do sprzedania przycisk do halogenów przednich zamiast tej zaślepki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...