Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

KING OF EUROPE 2007 W POLSCE :)


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SSS wspólnie z www.streetracingmania.com organizuje King of Europe 2007 w Polsce. Zawody odbędą się 30.06-01.07.2007 w Kamieniu Śląskim. Jak wiecie jest to największa impreza europejska dla aut ulicznych. Tym bardziej jest nam miło, że będziemy ją organizować. Takich zawodów jeszcze w Polsce nie było!!! Emocji, atrakcji i rewelacyjnych czasów na VHT na pewno nie zabraknie.

Szczegółowy harmonogram imprezy oraz regulamin będzie dostępny na www.streetracingmania.com w sekcji „dragster” oraz na www.sss.org.pl i www.forum.sss.org.pl .

Jeżeli macie pytania – piszcie mail na biuro@sss.org.pl lub na www.forum.sss.org.pl . Rejestracja zawodników będzie się odbywać przez internet na stronie www.streetracingmania.com. Bilety wstępu dla widzów będą dostępne na bramie wjazdowej w dniu zawodów. Niedługo zorganizujemy również ich przedsprzedaż na www.sss.org.pl.

 

Taki mały prezent na nowy rok Very Happy - pierwsza impreza dwudniowa SSS.

TAK WIEC , DO ZOBACZENIA W KAMIENIU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby Andy Frost sieknal 7.8 ale i tak powinny byc czasy "best ever" w Polsce. w Belgii drag strip nie byl najwyzszej klasy a wozy jezdzily bardzo przyzwoicie wiec o 8-ki jestem spokojny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRE wiesz może jakie są ograniczenia co do klasy STREET ??

z tego co zapamiętałem i GREG76 mi mówił to musi być sprawny klakson - coś jeszcze :D ??

 

Ps. z mocą ok. 300KM jest szansa żeby mnie dopuścili do startu w tej imprezie, czy to nie za niski pułap :029: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba miejsc ograniczona wiec musisz sie spinac. start 80 ojro platny tylko paypalem. dla kibicow 12 ojro za weekend. aku jesli masz z tylu musi byc w oslonie ale ZTCW to kupiles mini barerie i wejdzie do przodu. o oponach DOT chyba mowic nie musze. w sobote sa zawody SSS wiec napewno uda sie wystartowac :P

 

tu masz caly czas zmieniajaca sie liste zgloszonych:

 

http://www.streetracingmania.com/2007/koed...gistration.html

 

i obowiazujace wszystkich rulsy ;) :

 

http://www.streetracingmania.com/2007/koedrag/rules.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki !!

Ps. jeszcze jedno pytanie - co oznacza to: "Tires

 

Street legal D.O.T. or E approved treaded tires mandatory at front for FWD, at rear for RWD, both for 4WD.

 

Tires will be inspected for overall condition. Bare cords are not permitted. All tires must have at least 1 tread.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tires to opony

piszą mniejwiecej ze nie moga byc łyse i musza miec ten sam bieżnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie mi chodzi o ten zwrot: "or E approved treaded tires mandatory"

Ze opony muszą być uliczne albo... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku camaro braci Brillko ze Szwecji bylo zdyskwalifikowane za brak znaczka DOT na oponach do dragu :/ troche idiotyzm bo skad znalezc opony na przednia os w rozmiarze dos smiesznym a indeksie <300. mam fotke jak na mecie ma 254 km/h. pytanie co jest bezpieczniejsze : opona stworzona do predkosci czy byle piedola z malucha do 160 km/h a z ladnym znaczkiem dot.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie mi chodzi o ten zwrot: "or E approved treaded tires mandatory"

Ze opony muszą być uliczne albo... ??

 

opony standardu E (nie wiem co on oznacza) sa obowiazkowe. a dokladnie mowa o biezniku :sindbad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie mi chodzi o ten zwrot: "or E approved treaded tires mandatory"

Ze opony muszą być uliczne albo... ??

 

opony standardu E (nie wiem co on oznacza) sa obowiazkowe. a dokladnie mowa o biezniku :sindbad:

znaczy ze opona na osi napedzającej musi mieć bierznik, na przykłąd taki :)

5df840cfb31b411a.jpg

jak narazie sa 2 nissany z PL zgłoszone

kto sie jeszcze zgłasza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę ja pękam, znowu coś nie wyjdzie i się nie wyrobie, naraz dłubie 3 swoje primery...

80 Euro to bardzo przyjemna cena jak za taką imprezę, ale cena zchańbienia się będzie większa :diabel:

 

Ps. Gre jak możesz to zapodaj linka by sprawdzić kto się zameldował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...