Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

siedzenia w n15


Gość skowRon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to że jestem zupełnie nowy, to witam wszystkich userów ;)

 

 

Temat może się wydawać głupi, ale bardzo mnie denrwuje w mojej nowo zakupionej almerce 95r, wersja SR, 3drzwi, przesuwanie foteli celem wygodniejszego wejścia paseżrów na tylną kanapę :P a mianowicie po przesunięcia fotel do przodu i jego pochyleniu nie jest zapamiętywane poprzednie ustawienie :!: i to zarówno od strony kierowcy jak i pasażera. I tu moje pytanie, czy inni użytkownicy też mają ten problem :?: bo może być i tak że samochód był sprowadzony i ktoś mu wymieniał fotele...Bardzo proszę o pomoc :P

 

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to irytowalo i tak juz musi byc.

Sposob... wpuszczac ludzi do tylu od strony pasazera.

Ostatnio jezdzilem 3drzwiowym Golfem III, tam za to fotel nie podjezdza do przodu w ogole.

Wysiadanie i wsiadanie to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yareckimm
I tu moje pytanie, czy inni użytkownicy też mają ten problem :?: bo może być i tak że samochód był sprowadzony i ktoś mu wymieniał fotele...Bardzo proszę o pomoc :P

 

WItam również :D

 

Mam to samo i też mnie to troche irytuje, ale jak widać trzeba się przyzwyczaić.

 

Zdziwiło mnie też to, że w fotelach nie ma regulacji góra-dół, tylko przód tył i oparcie, a podnieść fotela do góry już nie można..... nie wiem jak jest gdzie indziej.

 

Mam też Alme rocznik 95 r. 3 -drzwiową.

 

Pozdrawiam

Yaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie też to, że w fotelach nie ma regulacji góra-dół, tylko przód tył i oparcie, a podnieść fotela do góry już nie można..... nie wiem jak jest gdzie indziej.

a u mnie mozna kierowcy do góry podniesc:) siedzonko

chce ktoś kupić komplet z GTi 3d HB?1997 ROK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

męczące rzeczywiście z tym fotelem :(

u mnie jest regulacja pionowa fotela, ale zakres jest tak mały, że właściwie mogliby pominąć (no chyba, że coś sie u mnie popsuło, a ja nic nie wiem - jak jest u Was?)

w sumie troche mnie denerwuje, że przy prawidłowej pozycji za kierownica znikają mi górne cyferki prędkościomierza :( (kierownica na maksa do góry, of course)

pozdrawiam,

greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

widze że nie tylko mnie to irytuje

ja znalazłem na to sposób nie wpuszczam nikogo na tył :P

a jak już muszę to tylko od strony pasażera :)

hehe, ja tak samo :P

na szczescie nikt z tyłu ie chce u mne jezdzic, bo ... nie mam kanapy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w roczniku 99 podnoszenie siedzenia.

Bardziej to jest regulacja samej czesci gdzie sa uda.

A co do regulacji fotela i wysokosci kierownicy to stwierdzam ze wersja z el. szyberdachem jest tylko dla malych japoncow.

Kolege mam wyzszego (okolo 192cm) i nie ma szans by bylo mu wygodnie.

Nogami zahacza o kierownice a glowa o dach. Chcial kupic ode mnie auto ale lipa z jego wzrostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...