Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oś przedniej wycieraczki


Gość hermoll

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy ktos przerabial ten problem i czy da sie wymienic tuleje w osce przedniej wycieraczki czy trzeba cala ta os nowa dac - chodzi mo o wycieraczkekierowcy ale pewnie obie osie sa takie same

kiedys w serwisie powiedzieli mi 270zl za sama os :D:D a oan zlomie nie moge dorwac bo co byly to byly po czolowym i pogiete polamane wszystko

 

bo tak to krzywo lezy na szybie i zle sciera pozatym odstaje za czarnym pasku szyby uderza o krawedz slupka bo jest samo ramie wycieraczki przesuniete na osce zeby maska przy otwieraniu nie obdzierala maski... :/

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlomie nie moge dorwac bo co byly to byly po czolowym i pogiete polamane wszystko

To źle szukałeś! W Wancerzowie stał jeszcze niedawno n14 3D teraz to nie wiem. mam kumpla co ma do sprzedania kilka gratów od n14 Gti, powiedział że się zjawi na najbliższym spocie to może cię poratuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr**.. nie wiedzialem ostatnio co bylem byl czerwony n14 5drzwiowy ale polamane mial te osie

moze jeszcze stoi wieczorem przedzwonie bo bym potrzebowal jeszcze fotel kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...