Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moje nismo...


Gość Quattro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jedna z ładniejszych setek jaką widziałem, ten środek jest dla mnie rewelacyjny tylko pozazdrościć. Brakuje mi tylko ładnych felg 16", ciemnych szybek, halogenów z przodu (włącznik w desce widać, więc i instalacja napewno jest), oraz ładnej kiery.

 

przyciemniane szybki byly, resztki folii leza jeszcze gdzies w garazu ;)

 

co do felg to jak dla mnie 16" byly by ciut za duze.

za to kierownica mi sie podoba. mogla by byc obszyta skora. zadna ktora widzialem jakos mi do nx-a nie pasowala

 

za namowa kolegi X(iksel)L-a bede dopasowywal jakies lade halogeny, jesli cos mi sie uda zmontowac to napewno pokaze :)

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Daniel87..

witam chcialbym pokazac swojego nissanka ale niestety nie weim jak wkleic foty:/...

Nissan z 91r. byl bialy ale juz jest czarny mam go ponad 2 lata robiona byla cala blacharka teraz wymieniam rozrząd i skrzynie...

Ma abs wspomaganie i el.lusterka

 

Ps.to jak bedziecie mili to napiszcie jak wkleic fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Tak wygląda nasz nissanek , na codzień smiga nim żona po Wrocławiu - nie dlatego że musi tylko lubi takie autka:) Nissanek w styczniu przyjechał z Niemiec , wszystko wskazuje że jest w świetnym stanie , autko rozpędza się do licznikowej setki poniżej 6 sek a na 2 potrafi na suchym asfalcie pójść bokiem :) jak narazie wszystko śmiga ładnie muszę tylko zmienić tylne kapcie bo na nasze drogi są za szerokie i powyżej 150 nanierównej drodze strasznie nosi tył - tył oponki 245/40 17 :)

Jest wskaźniczek doładowania , jest blow ale jeszcze nie zamontowany - narazie mierzymy ile pali w mieście przy normalnej jeżdzie :)

Fotki dziś rano zrobione

 

 

p1010001rx1.th.jpg

 

p1010008fm7.th.jpg

 

p1010009fv2.th.jpg

 

p1010011ya0.th.jpg

 

 

p1010012eu9.th.jpg

 

 

nisanafz3.th.jpg

 

 

p1010014sm1.th.jpg

 

p1010017eb0.th.jpg

 

nissan1bv7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość Thomsonicus

to moja setka.

1.6 16V GA16DS z dołożonym LPG. Z wyposażenia to el. lusterka (jest ktoś kto NIE ma tego?), T-Roof, ostatnio założyłem sobie centralny. W planach na następne lato jakieś aluski 15 cali bo oponki i tak już raczej wymiękną (swoją drogą to polecam Dunlop SP Sport 01)

dsc03407zu0.th.jpg

dsc03424nh2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1990 NISSAN 300ZX TT

przebieg 115000 mil - na silniku prawie 40000 (sinik jest JDM VG30-DETT )

wydech bez katalizatorow HKS

hks ssq blow off valves - glosne

showgun body kit

tyrbo timer

boost controler

wyswietlacz predkosci na przedniej szybie

sportowe fotele i kierownica

krotkki drazek biegow

drillowane tarcze

koola 18x8,5 z oponami 245/40/18 (w drodze TSW SAKATA przod 18x8,5 - 245/40/18 tyl 18X9,5 - 275/35/18 BRIDGESTONE POTENZA)

60 shot NOS system

jim wolf tech. ecu

stage 3 sprzeglo

odciazone kolo zamachowe

DO ZROBIENIA:

front mounted itercooler

wymiana turbo

wymiana wtryskow i pompy paliwa

zmana hamulcy na BREMBO

http://s413.photobucket.com/albums/pp217/p...nt=DSC04985.jpg

 

http://s413.photobucket.com/albums/pp217/p...nt=DSC05085.jpg

 

http://s413.photobucket.com/albums/pp217/p...nt=DSC04992.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kamikadze92

wita was nowy członek klubu :)

Kupiłem sobie białego Nx'a :

El.lusterka i brak El.Szyb

nie mam pojęcia jaka to wersja bo szczerze mówiąc kompletnie sie nie znam na tych samochodach dotychczas używałem mercedesa więc nysa do dla mnie nowość

Ale moze tak ... 3 Dni po zakupie rozebrałem go całego w środku i robie blacharke co do jednego centymetra rdzy . . . samochód planuje troszke odmłodzić mn. zmiana przednieo zderzaka nowy lakier zastanawiam sie nad pomalowaniem dachu na czarno a reszta biała + czarne felgi myśle nad 16' na niskich profilach + ciemne szyby + twarde zawieszenie Bilstein no i moze podniesienie mocy o jakieś 30/40 hp

Przy tym wszystkim Licze na waszą opinie jak i pomoc :)

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 29 Lis, 2008 05:28 ]

Oto foty mojego "Brzydkiego kaczątka"

Niestety żeby je zobaczyć musicie mieć naszą klase bo obecnie nie mam czasu wrzucać i kombinować na innych stronach :)

 

http://nasza-klasa.pl/profile/15724890/gallery/34

 

i następne 4 tez są z remontu mojego pojazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Opis mojego nisma znajdziecie tutaj :

 

 

http://www.100nx.fora.pl/nasze-samochody,1...rafit,2771.html

:P

 

troche z tym zderzakiem sie nameczyles ale bylo warto

wyglada swietnie

szkoda tylk oze nie masz takich felg jak z podpisu :P

 

 

Kamikadze92 ledwo co w lapki dostales auto i jzu kombinujesz?

a jezdzic w ogole umiesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamikadze92

jeździć jeżdżę moze świetny nie jestem ale ucze sie jeździć od jakiegoś 8 roku życia ;p tereny prywatne znajomi ojca itp itd takie tam mecyje w każdym razie po to kupiłem ten samochód bo narazie go nie bede używał do jeżdżenia na co dzień z powodów prawnych ( już napotkałem na swojej drodze "stróżów prawa "naszych ukochanych więc przez najbliższy rok planuje w niego wkładać wszystkie wolne drobne jakie mam no i po zdaniu prawka samochód ma zadziwiać urodą , zastosowanymi częściami no i ma brać wszystkie golfy wraz z ich "bad look'ami" nie będzie w nim ani grama wiejskiego tuningu i wszystko ma być delikatnie ulepszone przez cały rok bede samochód rozkładał i składał i w miarę możliwości co chwile coś ulepszał

 

Jak to wyjdzie i co z tego będzie przekonamy sie za rok :) pozdrawiam no i do zobaczenia :)

 

Wstawione nowe zdjęcia :) z bawienia się właściwie dzisiejszej nocy do 6 nad ranem foty przed chwilą robione :)

 

 

http://nasza-klasa.pl/profile/15724890/gallery

 

 

AAA ! no i bym zapomniał !

Moja nysa jest chyba jedynym 100nx w bieli w klubie ! jeszcze nie widziałem na żadnym forum białej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komorokoro

Wypada życzyć dużego zapału bo widze że roboty sporo

 

Moja nysa jest chyba jedynym 100nx w bieli w klubie ! jeszcze nie widziałem na żadnym forum białej xD

 

Na NKP może i tak ale napewno nie na forum setki :596:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamikadze92

Dzięki za życzenia myśle że zapał to sie przyda chociaż itak mi go nie brakuje :)

 

[ Dodano: Sro 03 Gru, 2008 21:23 ]

No i odebrałem nissana od blacharza który pomagał i w moim projekcie

zostawiłem go z dokończeniem nadkoli progów podłogą . . .

wróciłem o 1500PLN Lżejszy . . .

okazało sie że praktycznie do wymiany było wszystko co było związane z nadkolami łącznie z dospawaniem sporej części prawego dzwona bo pokazał mi zdjęcie co sie stało jak uderzył w niego troche mocniej młotkiem :)

otóż młotek był wbity do połowy :)

 

i w ten sposób łącznie w projekt juz wpakowałem 4 tysie :)

Kolejne co robię to już jestem w trakcie przygotowywania samochodu do wygłuszenia :) narazie cały środek oszlifowałem i jestem w trakcie malowania podkładem i do końca tygodnia pewnie już zaczne kłaść maty wygłuszające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Nissan 300zx TT 89r. Sciagniety z Japan

Przebieg 74 Tys.

Narazie wszystko Stock ale zabieram sie za niego

Obrazek

Wyglada na piekny okaz. Te z Japonii maja takie chromowane listewki wokoł szyby? Srednio mi sie to podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHa byłem blisko (bo w Londynie) i wiem jak tam sie modyfikuje furki wiec życzę powodzenia

Furka już wygląda "Pro" + 500 hp :)

chyba ci się bardzo śpieszy do Polski :)

za***isty projekt życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje na pierwszy ogien doprowadzic na malinke.. jest troszke do porobiania

Potem Duzy Ic w zderzak, Chlodnica oleju, Cisnieniowe Weze dolotu Custom, Wtryski 555cc pompa Walbro Ecu Top Fuel no i zawieszenie Hks, Tlumik prosty od kolektorow koncowki Hks. Blokada tylniej osi. to narazie wszystko z mechaniki na co pozwala moj budrzet :(

W srodku hmm Kubelki Momo model Drift kierownica tez z tej serii pasy sparco 6 puntkowe. klatka 6 punktowa, no i napewno maska i klapa tylnia carbon. Tylnia kanapa wyjezdza i wjezdza sprzes Rockford Fosgate

 

W pelni projekt bedzie skonczony mysle ze w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość Thomsonicus

to i ja się pochwalę, że się auto troszkę odmłodziło ostatnio, teraz nie wygląda jak 17 latek :-) "Uruchomiłem" felgi, trochę było przy nich roboty bo nie piaskowałem ich a robiłem sam (kryzys ponoć :) ). Koszt wyszedł dość niski, może poza prostowaniem.

Kłapciuchy to Kosei Tess Immoral 17", kapcie 205/40/17, tył z dołożonymi dystansami 3mm.

dscn2738medium.jpg

 

[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2009 12:21 ]

to i ja się pochwalę, że się auto troszkę odmłodziło ostatnio, teraz nie wygląda jak 17 latek :-) "Uruchomiłem" felgi, trochę było przy nich roboty bo nie piaskowałem ich a robiłem sam (kryzys ponoć :) ). Koszt wyszedł dość niski, może poza prostowaniem.

Kłapciuchy to Kosei Tess Immoral 17", kapcie 205/40/17, tył z dołożonymi dystansami 3mm.

dscn2738medium.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...