Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Micra - remont czy wymiana silnika??


Gość Wodzu101
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mak mielsiśmy się spiknąc na mieście ale z moim remontem nie poszło tak pięknie, okazało się zę jest blok pękniety i silnik do wymiany no bo przecież nie zaryzykuje bloku wymieniać :| Też wtopiłem kase tylko niestety na marne, wczoraj nawet gaźnik z innego auta założyłem by ostatecznie wyeliminowac problem podciśnień ale niestety już mam pewność, blok trafiony najprawdopodobniej między cylindrami :/ Remont trwa już 2 tygodnie i jeszcze potrwa bo teraz kaska na silnik potrzebna, a szejkiem nie jestem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojaaaaaa.... no to współczuje. A ja myślałem, że mam pecha z tym pękniętym paskiem rozrządu. Ale się nie przejmuj.

 

"Pieniądze rzecz nabyta, raz są raz ich nie ma"

 

Bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobnie w sobote jk mi sie uda zabiore sie za robote i narobie tez fotek to pokaze wam co tam w moim k10 ciekawego łychac :D:D mam tylko nadzieje ze uda mi sie go poskładać :D a tak nawiazujac do manuala do k10 jakby ktos chcial to bede mial we wtorek najpozniej (skany stron z ksiazki) calosc po spakowaniu 50mb ale jeszcze dam znac czy jest kompletne

 

[ Dodano: Nie 21 Sty, 2007 20:58 ]

MaK_86, masz moze zdjecie od strony klawiatury z gory zaworów tam gdzie krzywki sa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skany z angielskiej wersji tej książki .Wydaje mi sie ze polska wersja to nie istnieje no chyba ze ktos przetłumaczył.Po polsku to mam instrukcje obsługi.a co do mojej micry to jest 85 silnik rok 87 byl wymieniany bo poprzedni dawno temu rozlecial sie po naprawie przez 1 mądrego mechanika

 

[ Dodano: Nie 21 Sty, 2007 23:31 ]

skany sa po angielsku rok 87 model MA12 (chyba) bo ja mam autko MA10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie co to jest pech?

 

Pech. Po kapitalnym remoncie silnika, wymianie, praktycznie całych bebechów. Skręciacie wszystko. Odpalacie auto. Auto chodzi elegancko. Czekacie aż się nagrzeje. Potem wyłączacie. Dokręcacie głowice tak jak trzeba. Zaczepiacie pozostałe elementy. No i chcecie zrobić próbną jazde. PRóbujecie odpalić. Cisza. Wkońcu odpala, ale pali tylko na 3 gary. No to wykręcacie świece. Pierwsza. OK. Druga. OK Wykręcacie trzecią... okazuje się że brak elektrody!!! :029: :028: :(

 

MAM DOŚĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz najgorzej jak powstały rysy w komorze, wtedy może nie być rózowo, może tracić kompresje no i w ogóle mogą się cuda dziać, prawdziwy pech, współczuje mam nadzieje że mnie po wymianie nie spotka jakiś pech...will see

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. wyglądało groźniej niż było. Wróciłem do domu.

 

Za chwile patrze, a tu jakiś dziadek przechodził i "oparł" mi się o antene... :028: :028: Przesada!

 

Ile kosztuje antena? Chciałbym oryginalną... może ktoś z was ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, nie chcesz kupowac orginalnej, uwierz mi... chyba ze cena z ASO w wysokosci 1200zł CIe zawodoli... lol :) szukaj z rozbitków na allegro, napewno znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mak ale oryginalna z Micry nie różni się praktycznie niczym od standardowej z tego co mi wiadomoz większości samochodów, zresztą poszukaj po szrotach z tego co wiem jest kilka mikrusków na stobnie za mierzynem, kojarzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie... chciałbym oryginalną... nawet RMFMAXXX posłuchać nie moge teraz...

łapie tylko Twoje Zlote Przeboje. A raczej Rodowicz i Czerwonych Gitar stojąc w korku słuchać się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...