Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Montaż deski z obrotomierzem w p10


Gość kuba25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Primerki p 10 16ge z 96 roku.Samochód jest w wersji LX i nie posiada obrotomierza (co ciekawe ma klimę i pare innych dodatków ale obrotomierza nie).Mam w związku z tym takie pytanko:czy jak kupie sobie zegary z obrotomierzem i je podłącze to obrotomierz będzie działał tzn. czy jest już poprowadzony przewodzik do niego czy bede go musiał sam podłączyć? Mam nadzieję że ktoś już to robił i mi pomoże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

mhhh teoretycznie tak... ale musisz podac jaki masz silnik bo w dieslach obrotomierz jest podawany z pompy wtryskowej a w benzyniakach na pewno z innego miejsca...

pewnie wystarczy dokupic linkę zegary i powinno działas bo nie wyobrażam sobie ze np...produkowali pompe bez wyjścia na obroty .. jak u mnie

 

witam nowoego klubowicza

i pozdrowienia dla Grodziska maz ... bo znam tam fajną koleżanke z ul Kopernika :)

 

[ Dodano: Sob 06 Sty, 2007 00:36 ]

aha nie doczytałem 1,6 benzyna.... to pewnie benzynowcy zaraz sie wypowiedzą .... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

pozwolicie ze podczepie sie pod ten watek , sprawa jest zblizona wiec ...

 

bylo sobie P10 z silnikiem CD20 bez obrotka , dorwalem zegary z obrotomierzem no i teraz pytanie , jak odpalic obrotomierz. Przejrzalem forum , jest fajnie extra opisane jak to zrobic w benzynach , ale jak to zrobic w dieslu (bez turbo). Wiem ze sygnal bierze z Vacu ale moze ktos wyjasni lopatologicznie gdzie sie wpiac - co z czym polaczyc zeby obrotek dzialal.

 

Dzieki z gory za pomoc

 

[ Dodano: Pon 08 Sty, 2007 20:50 ]

i co nikt nie wie ? :( sa 2 kostki w liczniku , bodajże 2 piny sa wolne a w komputerze-sterowniku wolnych jest 5. Jak to odpalic ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...