Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dłuzsza podróż!??


Gość krystians7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystians7

Witam,za pare tygodni wybieram się w dłuzszą podróz konketnie do Anglii.

Moje pytanie jest nastepujące co musze sprawdzić, co powymieniać, na co zwrocic szczegolną uwage, zeby dojechac bez zbednych postojow i nerwów?? Posiadam Primere 2.0 Gt, z 1993r(benzyna LPG). Apodróz w jednąstrone to około 1600km :|

 

Dzieki za wszelkiepodpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwroc uwage na oponki, weznp. troszke oleju i wszelkich inncyh płynów, oprócz zapasu dojazdówka w sprayu, zapasowe żarówki, zabierz drugi komplet kluczyków i ale dłuższe przerwy rób na odpoczynek :one: a co do wymiany no to sprawdz stan klockówi czy nie ma luzów i z mojej strony tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

Ja za miesiac tez bede jechal jakies 1800km w jedna strone i dwa tygodnie pozniej kolejne 1800km spowrotem, mam nadzieje ze dojade, szczegolnie ta pierwsza trase bo troche problemy z rozrzadem mam :P W kazdym razie ja bede wymienial przed wyjazdem olej, sprawdzal hamulce, stan opon i ich cisnienie, oczywiscie uzupelnie plyny (spryskiwacze etc.), wracajac bede juz po wizycie w warsztacie wiec powrotu sie nie boje :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
i zmień ustawienie świateł... zaklej co trzeba... w Anglii ruch lewostronny...

na promie mozna kupic specjalne naklejki, osobiscie je kupilem i od kwietnia zeszlego roku leza w schowku :D obnizylem tylko swiatla na pozycje 1 i jezdze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...