Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

RATUNKU


Gość mlody500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmień temat tego topiku bo Mody go usuną

Wydaje mi się że trochę drogo za ten silnik, no ale... . Ciekawe czy w to drzewo uderzył przodem czy z boku? Jak przodem to czy ten silnik nie jest czasem uszkosdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Ci mogę sprzedać coś i powiedzieć że ci daję 3-y miesięczną gwarancję. Spisz umowę kupna-sprzedaży i zaznacz to gościu daje Ci tą gwarancję będziesz miał podstawy prawne w razie jakby Cię chciał wyrolować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy jest w dobrym stanie kupilem go w sylwestra wrocilem do warszawy i od 4 stycznia stoi bo padl silnik .

robie go bo mi sie podoba ( jego wyglad ( bedzie trzeba wziac kredyt ) ) kiedys znajomy mial takiego samego i jezdził nim 15 lat i dzieki niemu dorbił sie nowego tez nissana tylko ze terenówki .

zrobie silnik to w tedy bede mogl powiedziec czy sie oplacalo go kupic z zewnacz ladnie wyglada narazie stoi i pije razem ze znajomymi w nim piwko

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro 17 Sty, 2007 08:09 ]

po silnik jade dopiero w sobote mechanik powiedział zebym kupil nowy silnik bo naprawa tego nie ma sensu

 

[ Dodano: Czw 25 Sty, 2007 21:12 ]

witam panowie w sobote kupilem 2 silnik dalem za niego 900 zł podobno w dobrym stanie gosciu dal mi gwarancje pisemna na 3 miesiace scholowalem go na ul. Ludwinowska 19

podobno jest tam dobry mechanil za 1 tyś wsadzi mi silnik zalozy nowy caly rozrzad i powymienia wszystkie filtry i zaleje go olejem texaco co wy na to oplacalo sie ????????????

w sumie wyjdzie mi on 3,9 tys ??????????????

pozdrawiam mam nadzieje ze juz w lutym bede smigal moim słoeczkiem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...