Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obrotomierz


Gość krenciol

Rekomendowane odpowiedzi

Pomożcie

Mam problem z obrotomierzem. Zakupiłem almere N15 która ma zesputy obrotomierz?

Wskazówka obrotomierza gania we wszytkie strony po uruchomieniu silnika.

Co mam zrobić do kogo sie udać?

 

Znajomy mechanik stwierdził ze to mogło byc spowodowane jakimś spięciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej rozbierz zegary i sprawdz styki.

Temat znany, uzyj wyszukiwarki.

Obrotomierz co moge podpowiedziec jest sterowany z komputera umieszczonego przy podlodze za drazkiem skrzyni biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem styki przeczysciłem i nic nie pomogło kupiłem :029: almere około miesiąc temu i jak narazie nie jestem zadowolony co innego sunny lepiej sie sprawuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja miałem to samo, też obrotomierz ganiał we wszystkie strony, styki przeczyściłem i też nie pomogło-poprostu obrotomierz padł i tyle, poszukałem na allegro rozbitej Almery i kupiłem z niej całe zegary za 40 zł, wymnieniłem i wszystko świetnie się sprawuje, więc polecam zrobić tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinezx1
Ja miałem to samo, też obrotomierz ganiał we wszystkie strony, styki przeczyściłem i też nie pomogło-poprostu obrotomierz padł i tyle, poszukałem na allegro rozbitej Almery i kupiłem z niej całe zegary za 40 zł, wymnieniłem i wszystko świetnie się sprawuje, więc polecam zrobić tak samo.

Dodam tylko, że od angielskiej wersji obrotek też pasuje!! Wiem bo przekładałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...