Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opis almery n15 w dzisiejeszym auto-świat ** dodany skan **


Gość cornholio78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cornholio78

chciałem kolegów poinformowac że dzisiejszy auto-swiat w dziale "używane" przedstawia almere n15. Tytuł artykułu: "kompakt z ukrytymi zaletami". Nie wrzucam skanów bo to nieładnie, co inne jakby to był numer archiwalny.

 

EDIT:

 

Zgodnie z obietnicą, wklejam skany:

 

skanuj001015lz.th.jpg skanuj001110si.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem czytałem... w sumie sporo prawdy w tym artykule prędzej się znudzi niż się popsuje :) a czytałem to już o 6:50 rano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Same ogólniki w tym artykule tak jak w całej gazecie. Szkoda 2,10 zł na nią dlatego czytałem w sklepie. Ale to volvo 850 mi się spodobało. Ktoś czymś takim jeździł i może napisać swoją opinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mieli pisać jak nic się nie psuje?

Doszukali się regularnych przypadłości jak wycieraczka progi i lampy a czała reszta nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

własnie :one:

czy ktoś liczył na sensacyjne ogłoszenie tajnych słabych punktów?

 

napisałem o tym artykule, bo niektórzy zbierają materiały prasowe o swoich samochodach (np pasjonaci). Poza tym, taki artykuł jest w dyskusji z niektorymi oszołomami dobrym podparciem tego co się mówi na jakis temat (niekorym trzeba pokazac że gdzies tez tak pisza a nie że to mój wymysł). Przykładowo przy sprzedaży auta warto klientowi pokazac taki artykuł żeby miał pewność że dobrze robi. Ale jak widac nie każdy o tym pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

temat 200sx przewijał się co jakiś czas w "auto świat" i w "auto motor i sport" (wcześniej "auto international"). Było trochę artykułów na jego temat. Niestety gazety z lat 1991 - 2003 spakowałem w kartony przed wakacjami, bo zajmowały za dużo miejsca w szafkach :D Jak je za kilka lat rozpakuje, to dam Ci znać

 

na pocieszenie masz tu stronke z katalogu używane 2/2001 :D z N13

 

a jak będziesz grzeczny to zeskanuje katalog 200sx s14a w wersji polskiej :)

 

scannedimage5dk1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pocieszenie masz tu stronke z katalogu używane 2/2001 :D z N13

 

 

 

Obrazek

 

też mam taki :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się czegoś odkrywczego ale ten artykuł jest powtarzany w tej gazecie już któryś raz. Dokonują tylko małych zmian. Można dopisać jeszcze wiele zalet i wad tego modelu niż zamieścili w tym artykule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś przyjemność jechać swoim autem z tyłu (nie prowadziłem go :) ) i nie uważam, zęby było tam mało miejsca. Wręcz przeciwnie byłem bardzo mile zaskoczony, na nogi miałem jeszcze sporo miejsca, fakt denerwuje tylko ten fotel co nie wraca na swoje miejsce i nie zwijający się pas pasażera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Miałem kiedyś przyjemność jechać swoim autem z tyłu (nie prowadziłem go :) ) i nie uważam, zęby było tam mało miejsca. Wręcz przeciwnie byłem bardzo mile zaskoczony, na nogi miałem jeszcze sporo miejsca...

czyżby almera n15 miała więcej miejsca w kabinie niż primera p11? :D

bo w p11 jak się wyreguluje fotele dla osobników około 180cm wzrostu, to osobnicy o takim wzroście siedzący z tyłu marudzą na niewielką ilość miejsca.

W porównaniu z toyotą avensis pierwszej generacji, primera p11 ma małe wnętrze.

Stąd śmiem wątpić w duża ilość miejsca z tyłu w n15 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo miejsca to rzecz wzgledna. jeden bedzie miał wygodnie jak kolana bedzie miał przy brodzie, adrugi bedzie oczekiwal ze sie połozy :]

jadac za kierwca ok 180cm, a sam mam prawie 190cm, musiałem sie troche nagimnastykowac zeby mnie nogi nie bolały, ale da sie przezyc. była to trasa 400km bez postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szeroki to ja nie jestem ale mam ponad 190cm wzrostu i lubie "lezec" ;)

wszyscy ktorzy siadaja za mna to marudza... do czasu az dowiedza sie o mozliwosci jazdy tramwajem/autobusem i momentalnie robi sie wygodnie na tylnich siedzeniach :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem kolegów poinformowac że dzisiejszy auto-swiat w dziale "używane" przedstawia almere n15. Tytuł artykułu: "kompakt z ukrytymi zaletami". Nie wrzucam skanów bo to nieładnie, co inne jakby to był numer archiwalny.

 

Prześlij proszę scan tego artykułu na obiad2@gmail.com

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam 180 cm i siedziało mi se z tyłu naprawdę dobrze, jeśli chodzi o ilość miejsca. Z przodufotel był ustawiony dla mojego wzrostu, dodam, ze mam wersję 3D , bo wydaje mi się, że to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie więcej zalet niż wad. Czytałem artykuł, Faktycznie jest problem z szczelnością reflektorów i uszczelek ale to chyba drobiazg. Silnik, zawieszenie czy układ jezdny nie odmówią nagle posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...