Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy!! jaki numer rozrusznika


Gość gregors
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie potrzebuje pomocy!!!;(( odkrecałem rozrusznik od nissan primera p10E 1.6 16v 1992r-grudzień gaznikowy w celu spisania typu i numerów na nim. Były mi one potrzebne do tego abym mugł zakupić nowy bindex, ponieważ w sklepie sprzedawca mi stwierdził ze potrzebne mu sa te numery rozrusznika aby dobrać odowiedni bindex. Niestety kartke gdzieś zgubiłe:((( a to co pamietam to ze był on mad in U.K. i firmy Magneti Marelli, reszty nie pamietam;(( nie mam już siły na ponowne odkręcanie rozrusznika:((( Helppp!!:((((((((

greegors@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

Ja juz wiesz że był to Magneti Marelli to powinno to stykać... bo do 1,6 benzyna był tylko jeszcze jeden rozrusznik montowany - Hitashi (z tego co pamietam, możesz zobaczyć w manual service jakie były montowane dokładnie)

ps. a skad pewnośc ze poszedł Ci bendiks ... może szczotki sie skończyły

ps.2 manual service znajdziesz na forum

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ widzisz gość ze sklepu sie upar ze musi mieć numery rozrusznika, na 99% padł mi bendix bo szczotki są dobre, a czasem mi nie zapala tylko buczy, gwizda(podobno to oznaka ze bendix nie sie nie wysuwa i nie zazębia) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer MM podany przez Mańka powinien co prawda spokojnie starczyć (chyba że sprzedawca jest nieudolny).

 

W razie czego - numer bendiksa firmy Cargo (chyba najbardziej znany producent zamienników) -135711. Taki został przynajmniej zamontowany w mojej p10 z 93r z rozrusznikiem Magneti Marelli.

 

 

P.S. To, że sprzedawca chciał numer z rozrusznika to normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...