Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana rozrządu


Gość abram

Rekomendowane odpowiedzi

W ASO ponad 2000zł wtedy wymieniasz co 90kkm, nieoryginalny z robotą 800zł-najlepiej wymieniac co 60kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład kpl. rozrz. http://moto.allegro.pl/item156652969_rozrz...nny_diesel.html , można pokusić się o oryginalny pasek z ASO rozrządu a reszta (rolki, nap, pasek na pompę) dobry zamiennik :) z autopsji :) . robota ok.200 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniałem u siebie, znajomy pracuję w warsztacie i po cenach hurotwych załatwił mi pasek+napinacze+3 paski klinowe (wspomaganie, alternator, klima itd). W sumie wyszło mi za to 170pln, więc może popatrz po sklepach a znajdziesz coś taniej. Wymieniałem sam więc nie wiem ile to kosztuje. Zalecana wymiana co 60kkm, co prawda można dłużej pojezdzić ale nie wiem czy warto ryzykować (koszty po zerwaniu paska mogą być zabójcze :kosci:)

 

pozdrawiam

KnockOut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "drugi rozrząd" to pasek do napędu pompy (koszt w sklepie 30pln). Ponoć wymienia się go co drugą wymianę rozrządu ale nie w sumie nic nie szkodzi wymieniać za każdym razem :) . W przypadku zerwania tego paska masz unieruchomione auto - nic więcej się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...