Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

W Jakim Kraju wyprodukowali Primerkę??


Gość gregors
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH!!

 

Obiło mi sie o uszy, że nissany produkowane były również w U.K.

czy da sie to w jakis sposób sprawdzić? po numerach czy czymś innym?

Sporo częsci w swojej primerze mam produkcji U.K.

Czy to wogule możliwe zeby angole składali calutlkie auta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

nie składali, a produkowali.

Jak większość "japońskich" aut średniej i niższej klasy. Według japońskich projektów i technologii produkcji.

 

Tak samo jak w Polsce montuje się lub produkuje auta zagranicznych marek.

 

A to ze względu na cło, no chyba że fajniej by było zamiast primery kupic sobie almere za te same pieniądze, bo róznica w cenie szła by na cło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://www.autocentrum.pl/nissanclub/modele/p11.html

cytaty

Interesujacy jest fakt, ze Primera P11.144 nie była produkowana, ani sprzedawana w Japonii. Dodatkowym elementem przemawiajacym za rosnaca autonomia Nissan Europe jest to, ze cala produkcja zostala ulokowana w zakladach polozonych w Sunderland (Nissan Motor Manufacturing UK - NMUK), w Wielkiej Brytanii. Ponad polowe funduszy przeznaczonych na modernizacje modelu P11 pochlonely prace zwiazane ze stylizacja nadwozia.

 

Model GT był produkowany w Europie, wykorzystzwał to samo zaawansowane technicznie wielowahaczowe zawieszenie spotykane w bardziej "cywilnych" wersjach Primery

 

Nissan Primera P11E, czyli model produkowany w latach 1996-1999, był tak jak poprzednik model P10 produkowany w Angli

 

W hiszpanii klepali terenówki. NIe spotkałem sie nigdy z Primą z Japonii bo jest to niemożliwe. Cała produkcja od P10 odbywała się w Sunderland a części były produkowane w Holandii gdzie są centralne magazyny Nissana. Japońcy jedynie sprawują nadzór nad całością

Fiata i Opla też robią na Śląsku, a przecież to nie polskie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 lata później...
Gość schicksal

witam,

z tego co wyczytałem na forum to p11 nie znajde z japonii,najwyzej najlepsza opcja skladana w anglii,a jak sie ma sprawa do p12,interesuje mnie tylko motor 2.2di lub 2.0 b,bo podobno sa japonskie!!!!

a gdzie skladaja p12 z tymi motorami i czy bezawaryjnosc mozna porównac do p11???

nie interesuje mnie zadna francuska ingerencja!!!!!!

 

dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez schicksal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...