Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

W Jakim Kraju wyprodukowali Primerkę??

Guest gregors
 Share

Recommended Posts

Guest gregors

WITAM WSZYSTKICH!!

Obiło mi sie o uszy, że nissany produkowane były również w U.K.

czy da sie to w jakis sposób sprawdzić? po numerach czy czymś innym?

Sporo częsci w swojej primerze mam produkcji U.K.

Czy to wogule możliwe zeby angole składali calutlkie auta???

sprawdz VIN (w dowodzie chociazby) pierwsze litery oznaczaja kraj produkcji

jezeli masz SJN - GB

jezeli J - JP

uzywaj wyszukiwarki forum ;)

Guest cornholio78

nie składali, a produkowali.

Jak większość "japońskich" aut średniej i niższej klasy. Według japońskich projektów i technologii produkcji.

Tak samo jak w Polsce montuje się lub produkuje auta zagranicznych marek.

A to ze względu na cło, no chyba że fajniej by było zamiast primery kupic sobie almere za te same pieniądze, bo róznica w cenie szła by na cło.

Guest greger

Oczywiście pomoże Ci Dekoder VIN - wpisz w Szukaj, są 3 opcje - Japonia, nieco gorzej ale w porządku Wielka Brytania no i w końcu porażka - Hiszpania ;)

Mam płakać?

Nie ma potrzeby. Zawsze to wysrodkowane miejsce produkcji. Jak napisal greger, nie jest to porazka bo nie Hiszpania :)

• 1 year later...

http://www.autocentrum.pl/nissanclub/modele/p11.html

cytaty

Interesujacy jest fakt, ze Primera P11.144 nie była produkowana, ani sprzedawana w Japonii. Dodatkowym elementem przemawiajacym za rosnaca autonomia Nissan Europe jest to, ze cala produkcja zostala ulokowana w zakladach polozonych w Sunderland (Nissan Motor Manufacturing UK - NMUK), w Wielkiej Brytanii. Ponad polowe funduszy przeznaczonych na modernizacje modelu P11 pochlonely prace zwiazane ze stylizacja nadwozia.

Model GT był produkowany w Europie, wykorzystzwał to samo zaawansowane technicznie wielowahaczowe zawieszenie spotykane w bardziej "cywilnych" wersjach Primery

Nissan Primera P11E, czyli model produkowany w latach 1996-1999, był tak jak poprzednik model P10 produkowany w Angli

W hiszpanii klepali terenówki. NIe spotkałem sie nigdy z Primą z Japonii bo jest to niemożliwe. Cała produkcja od P10 odbywała się w Sunderland a części były produkowane w Holandii gdzie są centralne magazyny Nissana. Japońcy jedynie sprawują nadzór nad całością

Fiata i Opla też robią na Śląsku, a przecież to nie polskie auta

Moja P10 z 1995 roku na 100% wyprodukowana w Angli, i pierwsze numery vin zaczynają się na; SJNFAAP.

• 5 weeks later...

KRAJ PRODUCENTA

JN1 - Nissan Japonia

SJN - Nissan Wielka Brytania

VSK - Nissan Hiszpania

pozdrawiam

• 2 years later...

witam,

z tego co wyczytałem na forum to p11 nie znajde z japonii,najwyzej najlepsza opcja skladana w anglii,a jak sie ma sprawa do p12,interesuje mnie tylko motor 2.2di lub 2.0 b,bo podobno sa japonskie!!!!

a gdzie skladaja p12 z tymi motorami i czy bezawaryjnosc mozna porównac do p11???

nie interesuje mnie zadna francuska ingerencja!!!!!!

dzieki i pozdrawiam

Edited by schicksal

• 2 weeks later...