Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Japońskie znaczki (emblematy) gdzie kupić?


Gość 5hogun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

widziałem ostatnio na jakiejś Hondzie emblematy z japońskimi znakami. Były bardzo dobrze wykonane, chromowane i zamontowane w miejsce seryjnego znaczka Hondy. Chciałbym coś takiego wrzucić u siebie zamiast znaczka Nissana tudzież napisu Primera. Szukałem w sieci czegoś podobnego, ale niestety nic nie znalazłem. Może kto wie gdzie w Polsce można coś takiego kupić???

PS po demontażu fabrycznych znaczków zostają "dziury" czy znaczki są oryginalnie przyklejone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam cos poradze - napiszcie do kolegi Tomyddc, robi breloki do kluczyków - i zapytajcie go o coś takiego - ma chłopak dostęp do lasera i jeśli znajdziecie jakiś projekt to może coś z tego wyjdzie - taka mała sugestia ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciecierzyn - duży plac przy szosie tam stoją samochody do rozbiórki- to jest po lewej stronie jadąc w stronę Lubratowa przed dużym zjazdem w dół - tam jest radarowy pomiar prędkości :D ok 4 Km od Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL bedzie o cos takiego trudno, ale na amerykanskim ebay'u jest bardzo duzo emblematow do przeroznych modeli nissana i to po bardzo atrakcyjnych cenach. Wysylka tez kosztuje nieduzo wiec pomimo ze nie z kraju zakup wyglada calkiem niezle. Co do montazu to rzeczywiscie zostaja otwory ale nowe znaczki maja takie same (plus sa przyklejane). Ja przymierzam sie do zakupu w TYM sklepie.

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki chłopaki! Mam nadzieję, że w końcu to gdzieś upoluje.

Z tego co patrzyłem na ebayu i w tym sklepie to nie znalazłem tego czego szukałem:(

Oczywiście jak ktoś ma jeszcze inną koncepcję to czekam...

 

[ Dodano: Sob 13 Sty, 2007 12:47 ]

Więc tak, znalazłem coś podobnego... Poszukajcie TUTAJ. Nie jest to dokładnie to czego szukałem ale zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jaceksuszek

W lublinie widzialem na mitsubishi super naklejki. wygladaly jakby byly zrobione z folii aluminiowej przynajmniej byl taki efekt- takie tam japonskie znaczki ale efekt byl oszalamiajacy. jakby ktos wiedzial gdzie takie cos zdobyc... to dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat najmniejszy problem. Znajdujesz w sieci takie znaki jakie Ci sie podobaja, (obrabiasz sam albo dajesz komus obczajonemu w corelu) idziesz do agencji reklamowej i tam Ci wycinaja ploterem i masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja od dłuższego czasu szukam czerwonego symbolu SRI widywanego kiedyś na starszych primerach. Ponoc u jakiegos warszawskiego dilera mozna kupic, ale chyba 100 za sztuke - przesada. Moze ktos widzial, ma do sprzedania, wie gdzie mozna za rozsadne pieniadze kupis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...