Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wydajnośc WTRYSKÓW kilka słów o moim N-14 GTI


Gość CZAJNIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sa 444cc, ale są top feed, a normalna listwa z GTi jest do side feed,Jak masz cały"dolot" z GTiRa to luuz, wtryski starczą ci na co chcesz w N/A :)

wydajnosc wtrysków z GTI-R'a to 370cc/min

tyle mają z s13 i s14, i 14a

nie wiem jak z S15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S15 480ccm - zastanawiałem się czy ich nie nabyć, dopływ wachy z boku...

 

Przy regulatorze ciśnienia paliwa (@ 4bar na wolnych) seryjne 270ccm starczą do ok. 200KM w N/A...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

owszem mam cały kolektor z GTI-R kompletny, są tam wtryski żółte ,kolektor jest już zamontowany do N/A ... wiec skoro taka jest wydajność tych wtrysków to ciekawe jak to poleci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na seryjnej przepływce jedziesz czy na jakiejś o większej przepustowości... ?

Pochwalił byś się swoim nadłubanym SR20 co ?

Nie musisz pełnej specyfikacji podawać bo to tajemnica tunera ale jakiś wykres mile widziany jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor narazie jest na stole bo tłoki wkładam wiec i wykresów jeszcze nie ma co do przepływki to narazie seria albo jakaś wydumka ale planowany jest map sensor.

 

[ Dodano: Czw 11 Sty, 2007 19:13 ]

głowica obrobiona , wałki Świątka, wał i korby zmodyfikowane, lżejszy zamach sprzegło spiekowe, 4 przepustnice z GTI-R

o hamulcach i zawieszeniu też pisać?

 

generalnie auto jest budowane do GSMP wiec klatka i inne duperele też są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI że przy ITB nie da rady dobrej konwersji z maf na map sensor zrobić, praktycznie jak lekko będziesz łuskał pedał gazu to map sensor bedzie dawać prawie maksymalną wartość, jak nie chcesz kombinować to zapodaj przeplywkę z Priemry P11 albo almery N15 Gti

 

Ps. coś wywąchałem że nieoficjalnie masz najmocniejszego SR20DE in polan - może by go tak oficialnym zrobić ?? Ja swojego do 172KM dobiłem i 184Nm, Kiviego jeszcze nie skończony ale 183KM i 187Nm wykrzesał bez dokładnego strojenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e po co mam z p11 czy n15 gti wstawiać jak mogę kaweałek rynny sobie włożyć.

 

a co do hebli.. i reszty

to Brembo 4 tłoczkowe i tarsze 305 mm klocki to chyba oczywiste Ferrodo, tył seria bo po co kombinowac jak przód robi najwiekszą robotę

zawias Bilsteina i wszystkie tuleje w teflonie.

1/3 auta w plastiku

osie poszerzone 7cm

 

ale nie pytajcie jak sie tym jeżdzi bo sam jestem ciekaw bo jeszcze na klockach stoi

 

a to czy jest najmocniejszy to jeszcze nie pora osadzać jak odpali i nie wybuchnie (pfffu) to zobaczymy. :D

 

[ Dodano: Czw 11 Sty, 2007 20:07 ]

a na jakich wałkach Kiwiego motor robisz? czas otwarcia i produkcja mnie interesuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że SMT6 się odejmie paliwa ale to bez sensu. Wykorzystasz raptem 55% no może 60% tcyh 444ccm z GTI-R, osobiście wolał bym np. 270ccm i podnieść ciśnienie na listwie... - o ile to mniej pierdolenia :D

270ccm pasujące dotwojej listwy z GTI-R masz np. w Silvi S12 a wydajniejsze 370ccm w bardzo popularnym 200SX S13...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiesz testowałeś? bo ja to mam z całym kolektorem czyli 4 przepustnice a z tego co pamietam to Ty nie zamontowałes tego kolektora wiec w pewnym sensie to raczej ja to bede testował i zobaczymy czy zaleje w pełnym zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno nie odpali bo tak go zaleje, ale od czego przecież masz SMT6... No testuj testuj jestem cholernie ciekaw pojedynku SR20, Twojej VS. Kiviego :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...