Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Najnowsze Coobcia Dziecko - Reanimacja & Tuning


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancko ! Gratuluje wyników :) Wreszcie jakaś męska wolnossąca prima w PL :)

Ale jak przystało na Coobcia, następny projekt będzie z jeszcze większym jebnięciem :D

Życze powodzenia bo plany są zacne ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

no z tego co wiem to zniknoł wlot z maską i pojawiła sie nowa przednia szyba ;)

czerw2.jpg

 

to co ja podłubałem

-poprawa tylnej klapy już tak nie stuka

-pasowanie błotników i maski

-czerwone diody w zegarach

-uruchomienie tylnego spryskiwacza

-uruchomienie tylnego bebenka od zamka

-no i dostał midlanda 5w40

-nowe filtry

-zabawa z wahaczem górnym jak narazie 2:1 dla mnie

-wymieniłem klocki przód poczyszczone aparaty

- no dostał ładne alusiki promocyjne były ....

-diodowe postojówki i pod tablicy

 

to takie głópotki z którymi sam moge sie pobawić i chce jak naraze to dupe mi skopala jedynie subaru forester z wlotem na masce w najsłabszej wersji to było 2.0 turbo no na obrone to prześlizgałem 1-2 - a potem uciekł ...

ogólnie jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio zrobił promocje i troszke z niej wycioł zostało jak pamiętam na wykresie 139KM na LPG i 140 na Pb z blosem bez blosa na rurce miała 150 KM na PB teraz staram sie założyć sekwencje staga 200 co chciał założyć Coobcio udało mi sie położyć łape na instalce ijak mnie to przerośnie to zlece gazownikowi jak na razie to wkomponuje to co mogę i zobaczymy może sie uda dobić do tych 150 KM potem jakiś wydech czy ssący by się Coobcio nie wstydził ..... :D jak na razie to sie wystrzegam audi A5 3.0 TDI zreszta prowadzone przez laseczkę ale trzeba honor oddać ładnie śmigala miedzy autkami choc dałem rade ją śmignąć sprytem nie mocą ......Pozdro dla mistrza i powodzenia z suniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...