Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podłokietnik?


Gość luulcak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też kiedyś była dziura... ale już nie ma ;)

 

tn_Stycze3242007035.jpg

 

W wersji LX były dziury, trzeba poszukać cały tunel z SLX ewentualnie (nie jestem pewny) powinien pasować z 100NX-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji LX były dziury, trzeba poszukać cały tunel z SLX ewentualnie (nie jestem pewny) powinien pasować z 100NX-a.

Ja mam wersję LX i też miałem tunel z klapką ale się urwała a mój wójek ma wersję SLX i te podłokietnik jest bez klapki, Więc chyba to nie zależy od wyposażenia a może od roku produkcji mojego wujka jest z 92r. a mój jest z 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ja myslalem i tak chyba tez zrobie kupie kawalek weluru, na kawlaku skleji czy jakiejs plytce podlozyc grubej gabki czy zrobic podwojene przelozenie co by lokiec sie nie zapadl bo chialem taki wyzszy ten podlokietnik i juz bedzie :)))

tomek179 zapodaj no fotki twojego dziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To chyba zależy od paru czynników. Może od rocznika, na pewno od wersji ale nie koniecznie bo ja mam wersję LX i mam. Ale auto jest z germanów i może tam inne były zestawy. Ale taki od P11 jak u goago chętnie bym założył. Czy to jakaś skomplikowana robota czy tylko wykręciłeś/wymontowałeś stary i założyłeś nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj postu "kompatybilnosc foteli ...."

tam opisalem ale jest troche kombinacji i jednak plynnie nie siedza do przesuwania trzeba sily

 

do zewn prowadnicy trzeba zrobic podwyzszenia zrobie fote jutro to wrzuce,

pozatym jak sie zrobi to bajka w porwnaniu do tych sunnowskich a w szczegolnosci tych nie welurowych

jak masz ochote spawarke, smykalki to goraco polecam

 

[ Dodano: Pią 09 Lut, 2007 21:52 ]

aha tyle ze ja mam cos z podloga, bo prawego duzo mniej musialem podniesc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dscf0249fx1.jpg

dscf0250ii3.jpg

dscf0251hi7.jpg

 

a wiec tak prawy fotel w moim przypadku trzeba podlozyc okolo polowe nniej zeby byl prosto ale dokladnie niewiem bo nie mialem czasu tego zrobic

no i jeszcze nie pomalowane sa te podkladki ale teraz to juz za bardzo sie ich nie podmaluje :/

pozdr

 

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 23:56 ]

kurde no bedac na szrocie to bym sobie wykrecil podloietnik z p11 ale trzeba sie zabrac chyba za swoja konstrukcje :D

fotele w aucie Goago to z jakiejs toyoty chyba, dla zainteresowanych w opisie auta jest konkretna informacja z czego one sa

 

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 23:58 ]

wlasciwie mowiac to mozan by to zrobic estetyczniej i i lepiej ale jak sie ma 2-3h czasu to trzeba na szybko cos motac :)

pozatym mozna by obciac garb ktory jest w okolicah lewarka biegow co sie opiera wewnetrzna porwadnica sciac go ladnie zaspawac i tam zrobic zakrecanie to by fotel siedzial nizej i dac nizej tylne mocowanie wewnetrznej szyny wszystko ladnie dopasowac co by fotel nie skrzeczal i leciutko sie przesuwal, a tu tez ladnie przyspawac do nadwozia..ale zwykla spawarka tarsnformatorowa to ciezko takie cuda kleic i zeby jeszcze to ladnie wygladalo :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushroom

Kiedyś na allegro były podłokietniki trochę dłuższe niż te oryginalne, teraz ich nie mogę znaleźć, spotkał się ktoś z tym teraz. Moim zdaniem ten jest za krótki, a tamten pewnie byłby w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...