Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ma ktoś załozone 16" felgi w n14


Gość sokens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam 15 ale zastanawiam sie nad 16stkami najlepiej foty na

sokens@op.pl a za lub przeciw na forum bite:P

 

O witam kolege ;) ja jestem z 1000citi ;)

Zapodaj cos wiecej o autko i jakies fotki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja mam 16" 215/40 i powiem tobie ze nei ma sensu na polskie drogi przeszedlem na 15" 195/50 i to jest optimum a zarazem max 50 ponizej szkoda felg chyba ze ma kase lub zaklad wulkanizacyjny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki poszly na @

sokens zapodaj Nisskiem na forum ;) Naprawde fajne autko widac bardzo zadbane i ciemne szybki super sie prezentuja :) Chyba tez w koncu sie skusze... do tego felki 15" i miodzio :)

 

Moim skromnym zdaniem 15" na nasze "drogi" to max ... :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaiu za***isty nissanek , sam robiłes zderzaki? też myslałem o czarnych felgach ale nie widziałemm jeszcze na zywo czarnych na N14 a chłopcy od felg u mnie mówili że się "schowają" po przemalowaniu ..

 

Foty mojego bankowo wrzuce po świętach jak skoncze zabudowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis podjolem decyzje ;)

sam reanimuje swoje alumki narazie bawie sie z papierem sciernym i czyszczeniem jak beda gotowe zamieszcze fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... kupiłem aluski 15" ale mam problem bo lewy tył obciera mi na wybojach i dziurach o ten rant od nadkola :( czy można z tym coś zrobić oprócz zmiany opon którą planuje bo obecnie są 205/55 15r

 

Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też ocierają, tragedia, w każdym motoryzacyjnym dostaniesz takie gumy które wkłada się w sprężyny, sztuka kosztuje bodajze 5 zł, wsadziłem po 3 sztuki na sprężyne tył się nieznacznie podniósł i utwardził, oponki zmien na 195/50 15 wtedy też nie będziesz miał przekłamanych wyników jeżeli chodzi o prędkośc i przejechane km. Ja mam troszke za duże et moich felg możliwe ze masz to samo, to trche kłopotliwe ale da się z tym życ, w zesżłym roku jechałem całkiem załadowany nad morze i było bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie powypadaly Wam te gumska, ale to jest pol srodek jak tonacy brzytwy sie chwyta

 

Dodo bo sprezyny w nissanie sa rzadkie, miale kieds skode 130 i tam wsadzilem te gumy ale sprezyny zwoje byly geste tak ze sie scisly te gumy

a czy od rantu amora/sprezyny do felgi/opony jest jakas przerwa ??

mozecie podciac troche rant blotnika, ten zawiniety do nadkola, byle dobrze go zakonserwowac pozniej i dac jakie progresywne sprezyny, zeby mialy skok miekszy do normalnej jazdy ale zeby w pewnym momencie robily sie twarde i nie szly dalej

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdziłem "106" to też spręzyny były innne gumy było ciężko wcisną... a u nas w firmie ten rant w nadkolu falsujemy ale to nowe autka są...

jest przerwa między amorkiem a oponą niewielka ale jest ;) zobacze jak zmienie opony co się bedzie działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko gumy nie powypadaja na dole springi i u góry trzymają sie elegancko , jak podniesiesz na podnoścniku to springa się rozciąga i w te 2 miejsca fajnie schodzi , jak zrzucisz auto z podnośnika sprezyna sie sciska i w tych miejscach jej za Chiny Ludowe nie wyciągniesz, jedyie ta środkowa jest trochę lużna ale jeżdze z nią juz ponad rok i nigdy nie było problemu

 

a tak nawiasem te spręzyny progresywne ile kosztują? chodzi mi bardziej o przód bo chyba są one niższe nie od normalnych a chiałbym troszke obniżyc autko z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...