Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] podgrzewacze do lusterek


p_flori
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

takie same jak do Almery przed liftem, nie chce mi sie wracac do pierwszej strony ale chyba 14x8cm. nie robilem zadnych zdjec niestety;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dziś u siebie dokończyłem robotę z lusterkami. Sprawa jest ciekawa, bo u mnie na czarnym kablu przy lusterkach masa była, gdy podgrzewanie szyby było wyłączone, gdy włączałem ogrzewanie przyciskiem masa na kablu czarnym znika. Musiałem więc drugi raz ufajdać się tym glutem, którym przyklejona jest folia na drzwi pod boczkami i zrobić masę dla mat podpinając kabel do jednej ze śrubek mocujących lusterko do drzwi.

 

Może fabrycznie ogrzewanie lusterek i szyby tylnej działało naprzemian? Tzn w momencie wyłączenia ogrzewania szyby przez wyłącznik czasowy pojawiała się masa na kablu dla ogrzewania lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ma ktoś foto wkładu lusterka prawego do n16 oz wewnętrznej strony-bo mam tino i się zastanawiam czy by z n16 wkład nie spasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kolegi z pierwszego postu nie ma na forum od sierpnia zeszłego roku, to pewnie wiadomość na PW nic nie da.

 

Mam tutaj również przestrogę dla WSZYSTKICH - nie wrzucajcie zdjęć z serwerów zewnętrznych, bo po pewnym czasie zanikną/zginął. 

Wszyscy macie powiększony transfer w przesyłaniu fotek z forum, więc podłączajcie je do postu jako załączniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć Koledzy, czy Ktoś z Was byłby tak miły i u mnie podłączył od A do Z te maty? Jest Ktoś z Wawy ? :) Zupełnie się na tym nie znam a nie chcę niczego popsuć. Widziałem opis Kolegi ale wolałbym nie zabierać się sam za to. Za browarka oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słuchaj kolego, nic trudnego w tym podlaczeniu, chwile wolnego czasu, troche ruszyć Glowa i będzie dobrze. Jak chcesz dam Ci instrukcje jak to zrobić. Tyle tylko że jest to micra, ale zasada jest ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...