Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pan Jaroslaw


Gość Ptasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...bezstresowo bo w końcu jej sie wszystkie zakupy bez problemu do bagażnika zmieszczą ...:D:P:D
:mikolaj: Nie ma co ukrywać... W końcu własciwe auto dla kobiety :mikolaj: Do żadnego innego nie wejdzie tona ubrań i od gucciego :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że ostatnie już się spełniło :P:D:D;)

najniższy parking jaki spotkałem to 2m wysokości

 

To zostaje jeszcze z 10 cm luzu

Można sobie założyć halogeny i wtedy bedzie widać - zmieściła się czy nie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Osła który na to zarobi
-wcale juz nie jest tak ze kobiety nasze piekne, sa skazane na nasze chciejstwo.Tu wielu facetom marza sie dochody jakie osiaga plec piekna.Szybka droga kariery i nieograniczone mozliwosci.Mamy kolezanke ktora po 1,5 roku na"kasie" w LIDLU,dzis jest menagerem!Juz swietnie zarabia a jeszcze nie powiedziala ostatniego slowa.Nasze rodaczki juz przejmuja stery od lat zajete przez meszczyzn(hotele banki itp)Wstyd patrzec na facetow ktorzy szybko zadowalaja sie tym co im daja.I tak szybko jak duzo zdobyli,tak szybko dzis traca to w miejscowych pubach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam !

Miło mi zadebiutowac na tym forum ...dlateczego w tym dziale ? ......Koleja Ofiara Pana Jarosława....

 

Pan Jarosław siedział znudzony przy swoim biurku....dłubał w papierkach ...dzwonił..odbierał telefony ogólnie mówiac 8-siem herbatogodzin i do domu..

 

Gdy jakiś Klient przekraczał magiczna bariere i zbliżał się biurka ,Pan Jarosław spuszczał kolejne "dobermany" w postaci "wyszkolonych" sprzedawców....

 

Odczekałem ....gdy nie miał juz kogo spuścić zaatakowałem :

- Dziendobry ..jestem zainteresowany Navara..macie ?

- Koledzy sa zajeci...zaraz sie któryś zwolni...

- Płace od reki i w miare szybko kciałbym wyjechać..

- Pan pozwoli że sie przedstawie Jarosław..Kierownik...Prosze podejdziemy do autka..co Pan mysli o tym kolorku ? Mamy takie full wypasione ..pomyslimy o rabaciku ..jakieś specialne wyp tu mamy katalog ?

 

No mysle miły gość ...wartało poczekac na kierownika...i cus sie z ceny zbije...

i wypasik poprawi...

 

- A może jada testowa? zagaił Pan Jarosław, miodzik stara sie człowiek widac chłop na właściwym miejscu......

 

- Autko mamy na placyku niedaleko 800 metrów..zapraszam...pojedzie z Panem kolega ..ja tu musze...itd...prosze wizytówka i zapraszam po powrocie cos spiszemy zaliczeczke Pan zostawi ...my autko przygotujemy no 2-3 dni i Pan jeździ ta oczywiscie zarejestrujemy... Pojechalismy..

 

No autko testowe to ful wypas nie było ale..nie zniecheciło mnie do Navary po jazdach Hiluksem i L200 poczułem sie jak w limuzynie.. i .............

....oto nadciagam ja przeznaczenie..naprzeciw zafoliowana Navara przyjazny usmiech mojego przewodnika na widok moich rozdygotanych rak...K-26 ; skóra , szyberdach , automat A navi ?- Pytam...Po co Panu 17% pokrycia Polski bez miast ... -Ta kiszka po co mi to....-Biore .. - OK zapraszam pojedziemy Kierownikowi zadzwonie

(w tym miejscu powiem jeszcze ,iz akcja działa sie lipcu 2007 i słuchy juz chodziły o modelu 2008..wiec zachaczam mojego "opiekuna")

-A ten model 2008 to kiedy bedzie ? OO słyszał Pan ..nam Nissan dał info ,że to dopiero bedzie w styczniu 2008 jesli chce pan czekać na nowe wycieraczki...- Nic wiecej ? -Jakieś wieśniackie obudowy lusterek i tyle... -Napewno ? -No mówie mamy info z NIssana..

-Dobra biore...

 

Papierki ustalenia kasa ...

-a ten model 2008 to kiedy będzie ?pytam nieśmiało -heh nie predko no przed grudniem to na stuwe nie bedzie..a gdzi to Pan słyszał takie plotki ? a w internecie tam cuda pisza...-dobrze poinformowany profesionalista wzbudza zaufanie- dobrze wybrałem w koncu kierownik - troche gadania o najnizszych stawkach ubezpieczeniowych itd itd o pewności

itd rejestracja (oczywiscie salon zalatwia rejestracje trza zapłacic 200zł i juz załatwiaja) i jade odebrać ( 7-dni terminowo zgodnie z umowa)

 

-Prosze , zapraszam wszystko gotowe tak jak sie umawialismy

- Sprawdźmy..

-Prosze bardzo...autko nr.nadwozia ..zgadza się ..przykleic naklejke od tablic ? prosze bardzo.. teraz wyposażenie dodatkowe :

-dywaniki gratis od firmy ! (gumowce za 50 zł)

- hak taki jak Pan zamawił (miał z załozenia mieć hak wiec ma)

- alarm w cenie od firmy orginalny NATS (w serwisie powiedzieli mi ze WSZYSTKIE NAVARY w tym wypasie to maja..jedynie trzeba dopiac 2 kosci i costam..) bedzie Pan zadowolony niezawodny superbezpieczny i wogóle..(stata tata)

- Rozumie że jest z domykaniem szyb tak jak ustalilismy ?

....?...? -No tak tu mamy drobny problemik..nasi serwisanci mówia ze to jest nowe kablowanie takie jak w 2008 (ciekawe..) i tu nie da sie bezposrednio tego zrobic..hmm ale do konca miesiaca to załatwimy..jakis moduł potrzebny czy cuś ..no napisze Panu , że niewydany OK ?

- Do konca miesiaca ?

-Tak , napewno..

-OK prosze wpisać ,że nie wydano i wpisać date do kiedy to zrobicie..

-Oczywiście..(i tu nie wiem czemu poczułem niepokuj..pan Jarosław wyraźnie się rozluznił , spięcie znikło z twarzy) -To lecimy dalej...

- Czujniki parkowania gratis od firmy wie Pan auto z placu szanujemy naszych klientów..

- Wykładzina przestrzeni bagażowej...tak ma Pan racje jak oni mogli tak to przyciąć tepaki no prosze widzi Pan z kim ja tu musze pracowac....no oczywiście jak coś to poprawimy...

 

-Miłej drogi i prosze pamietac trzeba odrazu zatankowac.... Do widzenia.

 

I tu drzwi salonu zatrzasneły się z wielkim hukiem...

 

Ja +Navara+automat...no nie jeździłem nigdy z automatem i troche "to" duże..ale cuz komu w droge temu kopa...Pasy..Światła..Zapalić ..Na D dzwignia i ogień.. odziwo ruszyl..

nogaz gazu stoi..fajnie se mysle droga na stacje jakieś 1000 metrów..wszystko fajnie ale cus piszczy drzwi zamkłem ki pieron..dystrybutor zgasić silnik gdzie jest reczny..o żesz przyjechałem na recznym wiec nie ma co zaciagać.....emocje...

 

Po tankowaniu (juz bez recznego) wyjechałem moim czarnym ciągnikiem (w kolorze olówka K-26) na dobicie dróg w grodzie Kraka....oczywiscie jazda z automatem..kto nie próbował radze kupujcie auta tylko z automatami..naprawde fajna sprawa..

 

Nie bede tu opisywal batali (która trawa do dziś 14.09.2007) o domykanie szyb w moim aucie...

Oto niektóre opinie ASO:

-nie da sie !!

-po co to Panu ?

-zdziwia Pan !!!

-wytniemy alarm orginalny (tak to mowili goscie z ASO)i wstawimy Panthoma do niego przekaźnik i juz po sprawie....o co tyle krzyku.. Henek qrna nie da sie nie mamy kompa żeby ustawić ze nie ma alarmu ..pieprzony NATS...no nie da sie nic nie zrobimy sie Pan umówi to se sprzet sciągniemy i wytniemy ..no z 5h to bedzie trwalo..nie auta panu zastepczego nie damy.. to tylko 5 h....

 

W tak zwanym miedzyczasie zrobiłem 3k km i powiem sprzet fajny , domykanie szyb miałem w poprzednim aucie i cinżko sie przyzwyczaic że nie ma.... cuż powalcze z moim "dilerem"......a teraz sensacja:

Dzwonie radosnie do Pana Jarosława....pi...pi..pi...pi.... cisza....

Dzwonie do salonu... pi pi -japan motors słucham...-z Panem Jarosławem....-niestety PAN JAROSŁAW JUŻ TU NIEPRACUJE....(konsternacja) a w czy moge Panu byc pomocny ???....-ja w sprawie Navary i domykania szyb...-..-.. - a tak przpominam sobie Pana niestety nic jeszcze nie wiemy.....

 

Cuda ..... obiecali mi ,że zadzwonia do Nissana (tak powiedzieli nie wiem jak im sie odwdziecze)....

 

No nie ma bolca jesli wszystkie nawary w wysokich wersjach maja alarm zabudowany to nie ma bolca by nie było automatu (modułu) do domykania szyb.....

 

Abstrachujac od wszystkiego gdyby Pan Jarosław był uczciwym sprzedawca powiedział by:

Za tydzien czy miesiac bedzie na placu Navara 2008 -zaczeka Pan - czy ta wersje która dysponujemy ??

(napewno bym sie zastanowił)

 

Przy okazji zapytam czy wy też w modelach z alufelami maci na zapasie koło stalowe ?

 

Pozdrawiam i przestrzegam..Kupujesz auto w Krakowie..nie pchaj sie na Jasnogórska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w temacie haka ... macie wbite w dowodzie rejestracyjnym ze jest hak ?? ... bo ja nie mam ... Adamus zawalil i sie do nich musze wybrac zeby to szybciutko odkrecili zanim mi mandat wlepia ... ostatnio byl wyrozumialy w bialej czapce ale nastepnym razem moze byc lipa ... w wydziale komunikacji powiedzieli ze na swiadectwie homologacji nie ma haka i wbic nie moga ... boshe co za kraj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dostać do haka świadectwo homologacji, ja wprawdzie nie dostałem ale pojechałem zaraz do diagnostyków którzy współpracują z salonem w którym kupowałem i zaraz mi wystawili zaświadczenie że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wydaje zaświadczenie że auto przystosowane do ciągnięcia przyczepy a w Wydziale Komunikacji wbijają to do dowodu rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...