Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm Micra K 11 i podświetlenie


Gość Marcin29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym posiadaczem Nissana Micry z 99 roku po face liftingu i mam kilka pytań.

Pierwsze to czy środkowa konsola, a konkretnie pokrętła od dmuchawy, temepratury i nawiewów są podświetlane ? U mnie niestety nie świecą co uważam za troszkę dziwne.

Drugie pytanie to czy może ktoś dysponuje instrukcją obsługi od alarmu do Micry K 11 i mógłby podesłać np skan mailem ? Konkretnie zastanawiają mnie tam dwa przyciski na pilocie a mianowicie A i B do czego one służą i jaka jest ich funkcja ?

dzięki za wszelkie informacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja mam przed liftem micre i u mnie jest podświetlenie, to po lifcie tym bardziej powinno być podświetlane :) A co do alarmu to niestety nie pomoge Ci :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym posiadaczem Nissana Micry z 99 roku po face liftingu i mam kilka pytań.

Pierwsze to czy środkowa konsola, a konkretnie pokrętła od dmuchawy, temepratury i nawiewów są podświetlane ? U mnie niestety nie świecą co uważam za troszkę dziwne.

Drugie pytanie to czy może ktoś dysponuje instrukcją obsługi od alarmu do Micry K 11 i mógłby podesłać np skan mailem ? Konkretnie zastanawiają mnie tam dwa przyciski na pilocie a mianowicie A i B do czego one służą i jaka jest ich funkcja ?

dzięki za wszelkie informacje.

pozdrawiam

 

Wykręcasz 4 wkrety dwa są pod pokrętłami a dwie zobaczy jak wyjmiesz popielniczkę następnie wypnij w/w pokrętła i delikatnie odklej tą czarna folię a pod nią będą żarówki takie jak w lampach przednich pozycje ( MOŻE TO TYLKO BEZPIECZNIK !!!!!!!!!!!!!0

 

Co do alarmu to te dwa przyciski sa programowalne prawdopodobnie masz alarm CLIFORD jak będe miał chwile wyśle instrukcję ale najlepiej wyślij zdięcie pilota pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za odpowiedź, sprawdzę najpierw bezpiecznik bo w sumie mało prawdopodobne zeby wszystkie żarówki naraz padły, ale to też mogło się zdarzyć.

Jeśli byś mógł to poproszę tą instrukcję od alarmu na maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W K11 po lifcie oczywiście są podświetlane pokrętła... u mnie na przykład czasem trzeba solidnie walnąć w środkową konsole i zaczyna świecić ;)

 

Natomiast mam pytanie: jak wymienić poświetlanie liczników? bo już chyba dwie żarówki mi wyszły i jest to troche uciążliwe...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mam pytanie: jak wymienić poświetlanie liczników? bo już chyba dwie żarówki mi wyszły i jest to troche uciążliwe...?

 

Normalnie Opuszczasz kierwonice maks na dol odkrecasz dwie sruby od obudowy licznika i schodzi noi z tylu mozna sobie wykrecic plastki razem z zarowkami, Wkladasz nowe zakrecasz i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...