Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chyba pierwszy w Polsce 350z by NISMO


Gość Alanos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc spojlerki już są,oryginalne NISMO nie jakies tam podróby z włókna szklanego.Do wyglądu dojdą jescze felgi 19 calowe Volk Racing GTC.A za tydzień zamawiam Greddy TT... :twisted: :twisted: :twisted:

 

img1692db4.jpg

 

img1690zm5.jpg

 

img1689lw2.jpg

 

img1691xf3.jpg

 

img1694us1.jpg

 

img1697dz4.jpg

 

img1695cx7.jpg

 

img1696xq5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawa ramka "Znikający punkt" nice :)

Dasz zrobić rundke jak będziesz w stolicy hihi

Zaje fajne autko!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zajefajne jak każdy zresztą wie :D i tylko pogratulować i pozazdrościć ale te dokładki wg mnie lipa po całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej no bez jaj, moim skromnym zdaniem dokładki progowe paskudne i strasznie badziewiaście niczym w oplu Calibrze po tjuningu przedni zderzak to też porażka niestety... Za to spojler na klapie z tylu jest idealnie wkomponowany. Ja bym pozostał przy serii + spoiler na tył...

 

Osobiście lubię wysmakowane i delikatne zmiany stylistyczne, zwróćcie uwagę chociażby na tego 350Z: http://autopixx.de/autobilder/bilder-809-350z-mit-450ps.html

 

Bądź też tego (zderzak przedni trochę odbiega od reszty): http://autotuning.otvali.ru/12669/

 

Ten też jest bardzo przyjemny: http://www.speednstylez.com/images/350Z.bmp

 

O i ten też bardzo przyjemnie wygląda: http://blog.gtroc.com/dino/T&E-Z33-06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanos nie słuchaj zazdrośników. Auto jest ok (bo Tobie się podoba). Natomiast te w linkach Coobcia, są obciachowe (no może z wyjątkiem pierwszego). Reszta wygląda jak wyjęta z komiksu z serii "szybcy i wściekli". Może i są podrasowane, ale te napisy wszędzie gdzie się da, to wieśtuning (permanentnie praktykowany w Japonii) :diabel2: . Dla mnie auto powinno być cichociemne - szybkie i bez "wodotrysków" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanos nie słuchaj zazdrośników. Auto jest ok (bo Tobie się podoba). Natomiast te w linkach Coobcia, są obciachowe (no może z wyjątkiem pierwszego). Reszta wygląda jak wyjęta z komiksu z serii "szybcy i wściekli". Może i są podrasowane, ale te napisy wszędzie gdzie się da, to wieśtuning (permanentnie praktykowany w Japonii) :diabel2: . Dla mnie auto powinno być cichociemne - szybkie i bez "wodotrysków" ;)

 

jak dla mnie to nie jest cichociemne bo spojjjjjjjlery dołozone a pod maską seria... wygląd agresywniejszy od osiagów, generalnie nie podnieca mnie wygląd tylko to jak auto jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto będzie zaturbiane, więc wygląd bedzie adekwatny do osiągów :diabel:

 

a to czekam na rezultaty i opis modów pod maską.... ile docelowo celujesz? masz juz plan jak to wykonać? nie myślałes o kompresorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć psss psss psss, więc kompresor odpada.Na początku 400 koni,gdyż nie trzeba miec zakutego silnika i jest to bezpieczne dla silnika.Ale jak już nauczę sie tym prowadzić to w prztszłości idziemy dalej.Wszystko Przyjdzie z USA,a robić najprawdopodobniej bedzie VTG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście do takiego auta zakupił bym taki kit: http://www.turbo-kits.com/350Z_turbo_kits.html

 

do tego komputer typu stand alone AEM za ok 1700$ i zamontował bym to i wystroił w PL, brt z firmy Tomaracing ma już dobrze obcykane te komputery, było by szybko sprawnie, elegancko i bez problemów...

Do tego wydaje mi się że na seryjnych bebechach coś pod 450KM to no problem.

 

[ Dodano: Czw 08 Lut, 2007 01:53 ]

atomiast te w linkach Coobcia, są obciachowe

Pisałem o bodykitcie a nie o naklejkach, choć przyznam że profesionalnie zaprojektowane i podkreślają charakter auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - moim zdaniem body kit jest calkiem fajny - progi i przod sa ok - mi nie podchodzi z kolei tyl i spojler... no ale o gustach sie nie dyskutuje a nasze samochody maja byc wlasnie odbiciem tych gustow :)

btw. ostatni ktorego wkleil Coobcio jest jak dla mnie fantastyczny :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście do takiego auta zakupił bym taki kit: http://www.turbo-kits.com/350Z_turbo_kits.html

 

do tego komputer typu stand alone AEM za ok 1700$ i zamontował bym to i wystroił w PL, brt z firmy Tomaracing ma już dobrze obcykane te komputery, było by szybko sprawnie, elegancko i bez problemów...

Do tego wydaje mi się że na seryjnych bebechach coś pod 450KM to no problem.

 

[ Dodano: Czw 08 Lut, 2007 01:53 ]

atomiast te w linkach Coobcia, są obciachowe

Pisałem o bodykitcie a nie o naklejkach, choć przyznam że profesionalnie zaprojektowane i podkreślają charakter auta...

 

po co sie pakowac w stand alone??

greddy emanage ultimate kupi o jakies 200zl taniej i wystriji fure co do konia.

 

co do reszty postow w tym temacie sie nie przejmuj. to twoje auto i ty nim bedziesz jezdzil.

montuj TT i pokaz tym pseudouturbionym 4-ro cylindrowka co potrafi pozadne VQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

Mi sie zupelnie ten body kit nie podoba.wolalbym serie tylko ladne duze alumki do tego:)

 

Ps Wacu przyjedz kiedys do PL ta swoja Maxia staniemy na kresce i pokaze Ci co pseudouturbione 4 cylindrowce potrafia :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje pieknego auta... jak dla mnie bodykit bardzo fajny... wg mnie ladnie sie komponuje i nie jest jakis przebajerzony... tylko wydaje mi sie, ze jest troszke w jasniejszym odcieniu niz reszta bolidu. Generalnie wszystko super, tylko strasznie mnie te ramki na rejestracje kluja w oczy... kojaza mi sie z maluchami i poldkami... i jakos do auta tej klasy bym czegos takiego w zyciu nie zalozyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greddy emanage ultimate kupi o jakies 200zl taniej i wystriji fure co do konia.

SA kosztuje ok 6000zł a GREDDY ok 2000zł więc troszkę większa jest różnica w cenie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do wlasciciela (a moze i do reszty ogarnietej w temacie) jezeli zamierzasz dolozyc turbo to czym i wjaki sposoob masz zamiar wysterowac elektroniczna przepustnice gazu (bo chyba taka masz) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...