Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chyba pierwszy w Polsce 350z by NISMO


Gość Alanos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrał byś jakiś filmik jak to chodzi. :D

No i czas na kolejny Stage - pozbycie się katalizatorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjebista!! no musze powiedziec hehe ze kurde kozak dobry w h...!! :580: ciekawe jak to chodzi hyhy podrzuc cus bo furka gut!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mi ten spoiler też się nie podobał ale jak tak dłużej się przyjżałem to nawet fajny, no i do tego nismo :]

 

Ogólnie gratuluje autka bo jest zrobione z gustem

 

Czekam na jakiś filmik bo miło bedzie popatrzeć jak to jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi i kolegą z którymi współpracuje szło się mu przyglądać blisko miesiąc - fajny jest ale strasznie ogranicza widoczność do tylca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam siostro Coobcio :D , moze troszke ogranicza, ale wyglad to rzecz gustu oraz sprawa drugorzedna wiec nie ma co sie spierac o to czy spojlerki są ladne czy tez paskudne.

 

Najwazniejsze i naistotniejsze ze nasza praca nie poszla w gwizdek i "wóz podaje" :one: :621:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chciał ktoś z Warszawy czy okolic zobaczyc Zete to zapraszam w sobotę na 18:00 na :zakręty AK między Obozową a Powązkowską, na tyłach cmentarza jest parking. Wjazd jadąc w stronę Powązkowskiej .Jest tam spot organizowany przez znajomcyh z 206club.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to niech ktoś porobi jakieś foty i nagra filmik, coby było widać lepiej jak to przyspiesza - może jakieś zbliżenie na zegary... :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodam jutro wykresik

Koniecznie :D

Ps. już pewno mocy brakuje co :P ??

 

Te katalizatory trzeba wywalić i zrobić progresywne narastanie boostu coby korb nie pgieło a mocy doszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu porównania 2 wykresów, gdzie ten z mnijsz mocą nie byl mój.Mój w serii miał 269 KM.Po wtorku dużo sie zmieni :-P

 

skanxf6.jpg

Shot with CanoScan LiDE 60 at 2007-08-03

 

[ Dodano: Sob 11 Sie, 2007 22:58 ]

Auto na dupowatej nawierzchni(kamyczki piasek czyli lotnisko w Pruszczu Gdańskim) bez treningów zrobil 13.5.Ale można lepiej.Auta na 8 PSI ma 415 Km i 499,8 NM.Wykresik:

wykreszh6.jpg

Shot with CanoScan LiDE 60 at 2007-08-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No już całkiem nieźle 415 kucy i moment ładnie rośnie (a sugerując się serią to myślałem że przyrost momentu obrotowego będzie dość mały a tu taka miła niespodzianka ).

Czytałem na streetracing.pl temat o tym aucie to troche Ci pozazdrościli autka ;) i zjechali je troche.

Wg mnie bardzo fajny projekt i do tego bardzo oryginalny i coraz lepszy performance.

Są juz jakieś wstępne plany apropo zakłucia Z-tki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko jak Rocco przyjedzie i krecimy Rocco invades Poland 2

 

z tego co kojarzę to chyba druga część została już nakręcona? ale mogę się mylić :)

Pokaż jak to jeździ bo narazie prócz wykresów nie ma nic ciekawego chyba że zrobiłeś to wszystko po to żeby w garażu stało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik aż się prosi o wyższe kręcenie - tak do 7500 ale ciekawe co na to powiedziały by seryjne bebechy :D

 

No coraz grubiej się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
silnik aż się prosi o wyższe kręcenie - tak do 7500 ale ciekawe co na to powiedziały by seryjne bebechy :D

 

No coraz grubiej się robi.

 

nowa wersja VQ35 tak sie kreci. oznaczona tylko high rev. Jedyna roznica od zwyklego VQ35 to to ze ma inne walki i sprezynki. Reszta to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...