Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co najlepsze dla maximy


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Maximaniaków !

 

Jakie tarcze i klocki polecicie, chodzi o zamienniki, które mają hamować.

 

Nie chodzi o sportowe, co w jeździe miejskiej piszczą a jak się rozgrzeją to przestają.

 

Potrzebuje dobre klocki i tarcze - cywilne.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze Textara, co do klocków to na pewno omijaj Kashiyamy i spróbuj choćby Ferodo.

 

A jeżeli dam tarcze Textar i klocki innej firmy to będą współgrać ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam, czy mozna mieszac oleje silnikowe? nie wiem jaki olej zalewal poprzedni wlasciciel a jestem zmuszony dolac troche oleju i nie wiem czy moge wlac dowolny olej np o innej gestosci niz obecnie zalany?

 

właśnie się dowiedziałem ze poprzedni wlaścieciel zalewał olej castrol magnatec 15w40 czyli jest olej mineralny... czy jest sens zalewać przy zmianie oleju np jakiś olej 10w60 lub 10w50? czy jeśli już auto jeździło na mineralnym to przy takim oleju już zostać? przebieg samochodu to 250 000km, ale wydaje mi się że był cofnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxima na mineralnym? :o Przecież to zabójstwo dla niej :blink:

 

Przy zmianie oleju do silnika zalej (do starego oleju) "Clean Engine" Motula, niech przez 15min pochodzi na wolnych obrotach i po tym czasie zlej ten olej i zalej go półsytetykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki będzie najlepszy olej do silnika o przebiegu powyżej 250 000??? marka, gęstość itd.

 

zastanawiam się nad castrol magnatec 10w40 lub valvoline maxlife 10w40... czy ktoś może użytkowal maxi na ktoryms z olejow?

 

jeszcze jedno pytanie, ile oleju wchodzi do silnika? zdecydowalem sie juz na olej valvoline maxlife tylko nie wiem czy lepkosc 10w40 będzie dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie,

 

Potrzebuję wymienić akumulator w Maximie QX 2.0 z 97 roku. Jaki akumulator można tam wpakować?? Jaki będzie najlepszy.

 

Z góry dzięki za szybkie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

WIEM WIEM NAPEWNO SIĘ POWTARZAM ALE JUŻ ŚWIRA DOSTAJE BO KAZDY W WARSZTACIE SERWISIE MÓWI COŚ INNEGO,

 

 

Witam mam Maximw QX 2003 czyli A 33 z 2000 V6 w automacie, jak już ustaliłe, zakupiłem autko 2 tyg temu chcę dokonać serwisu tzn. wymienić wszytkie oleje filtry itp, Bardzo proszę o info jakie oleje itp. z góry dzoieki za wszytkie info...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...