Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bajery i dodatki w naszych Micrusach..


Gość Benet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w zwiazku z matami grzewczymi. Kabel z zasilaniem mozna wziąć np od podgrzewania tylnej szyby jak pisaliscie. Wystarczy tylko kabel prądowy? A mase od maty grzewczej podpiąć kablem do sruby mocującej lusterko? Pytam bo nie za bardzo sie znam na elektryce :)

 

[ Dodano: Sro 28 Lut, 2007 16:52 ]

Sorki nie tutaj miałem zadac to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emek1977

Mli- super autko,ja nawet do połowy tego nie dojdę - chodzi o wygląd i wogóle.Mam problem z drugim katalizatorem.Nie stać mnie na nowy i nie wiem jaki można dać środek zastępczy.A poza tym zegary z obrotomierzem,,,,koszt podstawowy to 200 zł .Nie ma nigdzie aniej.Coś polecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emek, ja bym tez nie doszedł bo nawet by mi sie nie chciało. Po prostu taki kupiłem. Sam zmieniłem tylko kolor podswietlenia zegarów i ringi załozyłem. Katalizator wywaliłem bo myslałem ze jest juz zapchany. Błąd, nie był zapchany. To co jest w srodku było wypalone. Wczesniej zakupiłem Strumienice w kształcie katalizatora i mi ją wspawali w miejsce kata. Gdybym wiedział ze katalizator jest wypalony a nie zapchany jak mi sie wydawało to bym go nie ruszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusek
ja mam z bajerów hmm oswietlenie nóg pasarzerki przy otwarciu drzwi
Gray podłaczyłes to podswietlenie pod te styki co sa na progach czy wymysliłes jakis patent??bo kupiłem za duzo zarowek i wymysliłem ze tez cos takiego zrobie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjecia mojego przerobionego podświetlenia. Miało byc biale ale niestety cyfry na zegarach nie sa do konca przezroczyste i efekt taki jaki widac.

my.php?image=zegary1rt0.jpg

my.php?image=zebary2rr1.jpg

 

 

 

[ Dodano: Sro 28 Lut, 2007 23:26 ]

 

zegary1tc6.jpg

zebary2sl0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bajerów to osttanio zamontowałem sobie podświetlenie schowka na białych diodach LED. A fabryczne takie wieksz ebajery to lotka dachowa i obrotomierz hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakies kolorwoe wstawki na desce wokol kratek nawiewu, galke zmiany biegow mam nietypowo wygladajaca

img5174tr5.jpg

bo moja micra to jakas wersja easy ;) wg tego co napisane na progu drzwi

img5175yr8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

emek1977, to nie podpasuje rocznikowo, micra z 96 to micra K11 a z 00 to już k12 :) a jak się myle to ktoś mnie poprawi

 

[ Dodano: Sob 03 Mar, 2007 21:30 ]

sam siebie już poprawiam do 03 produkowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emek. Zdaje mi sie ze zegary z rocznika 2000-2002 nie będą pasowały. Widziałem własnie na allegro zdjecia takich zegarów i tylna ich czesc znacznie sie rozni od moich zegarów. Poza tym w naszych micrach przebieg auta i przebieg dzienny nie jest wyswietlany na elektronicznym blacie tylko na rolkach. Moim zdaniem te zegary które Cie interesuja nie bedą pasowały. Moge sie oczywiscie mylic, wiec mógłby sie jeszcze ktos inny wypowiedziec w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moim zdaniem też nie będą pasowały. Przed liftem prędkościomierz był na linkę, po lifcie sterują nim impulsy elektryczne. Na pewno nie jest tak, że wystarczy podpiąć (ewentualnie poprzekładać kable we wtyczkach) i zadziała, trzeba czegoś więcej (o ile w ogóle się da).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emek1977

Mli i Domiss-dzięki bardzo za pomoc.Ja bym kupił i bym się wkopał:) Jesteście WIELCY :).Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdro.....

 

Mam jeszcze pytanie-pada łączenie katalizatora drugiego z całym ustrojstrem wydechu.Strumienica to sporo zabiegów:tj.wymiana wszystkiego co za strumienicą prowadząc rury do lini prostej.Jaki wybrać (niedrogi :) ) katalizator??????Dostępnych jest dużo ceramicznych-szczególnie na allegro.Może jakaś firma?Model?

Proszę o pomoc - again.......

 

Pozdrawiam

Emek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

katalizator?! Lepiej zaspawać rurke w tamto miejsce :) i mniejsze koszty a micra zacznie wkońcu lepiej oddychać :) a co do strumienicy to nawet się w to nie baw, ktoś opisywał jak to ciezko się zakłada, jakieś obliczenia i wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micra z 96 to micra K11 a z 00 to już k12 a jak się myle to ktoś mnie poprawi

[center:640fa6c9d3]K12 była od Lutego 2002:

27daee87937e2599.jpg [/center:640fa6c9d3]

2000 rok to K11 po lifcie - właśnie taką mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z bajerów hmm oswietlenie nóg pasarzerki przy otwarciu drzwi
Gray podłaczyłes to podswietlenie pod te styki co sa na progach czy wymysliłes jakis patent??bo kupiłem za duzo zarowek i wymysliłem ze tez cos takiego zrobie ;)

ja podłączyłem pod styki w progach , tzn pod to co załacza lampke podsufitem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z 3D do 3D lub z 5D do 5D, to pewnie tak. A jak skombinujesz jakąś zaślepkę na dziurę po korbce, to może same plastikowe uchwyty/podłokietniki wystarczą ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie micra K11, tylko wycieraczka nowsza od auta (klapa zresztą też :D). Szczegóły tu:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?p=99604#99604

Najprawdopodobniej wkrótce będę miał taką wycieraczkę na sprzedaż razem z silniczkiem, tylko bez plastikowej osłonki na śrubę. Szczegóły w ciągu tygodnia w dziale sprzedam lub wcale (zależy, czy będę miał tę jedną za dużo).

Gdyby ktoś z Was chciał kłaść wycieraczkę, to ADEX już obczaił, jak to robić:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=19599

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Ja umieszcze zdjecia mojej micry na dniach - musze porobic.

Poki co chcialem zapytac czy ktos zna w Wlkp. jakies miejsce gdzie tanio obszywaja skórą?

---------------

:027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...