Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Porównanie Pathfindera z innymi samochodami


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To po szukaj, bo ja dotąd takiego dziwadła nie widziałem, wiec moze się mylę... Toś mnie zainteresował teraz tą wiadomością... (swojego posta napisałem zanim pojawił się Twój)

no na pewno au i afryka...ale wiem ze po tym jak kamila pojawila sie z v6 to mi nie pasowalo i znalazlem gdzies w europie takze z tym silnikiem (nie w polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
jesli by byl w ofercie kiedy kupowalem, silnik4l to

 

Eeee... Kama... Co wydaje ci się że Nissan zacznie wstawiać do Navary V6 4.0????

 

 

HE , Panowie powiedziałam , ze navara bedzie miała mocniejszy silnik, a nie ze będzie miała V6 4.0 , ale skoro uważacie, ze jest mocnieszy :D , myslałam raczej o np V10 TDI.................. o dislu myślałam :) bo mówimy o cięzarówce prawda ?w navarze , benzyna bez sensu jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

O faktycznie zwracam honor :D oczom nie wierzeję ale dziw nad dziwy...

 

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 12:01 ]

O V10 TDI to by było coś, tak za tym bym był w całej rozciągłości... Się rozmarzyłem... Ehhhh... Ale to już po mariażu z VW dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
O faktycznie zwracam honor oczom nie wierzeję ale dziw nad dziwy...

 

 

:), widzisz poświadomość działa :) zobaczysz- kupisz patha , jeszcze będziesz mi dziękował :D

 

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 12:05 ]

ale jednak wsadzaja

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
grunt to ekonomia

 

tez na to patrzyłam.....nie wiem skąd takie dane średnią trzeba założyć 15, chyba, ze podają z pełnym obciązeniem i 4X4............:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu sie nie popisali:

 

Acceleration 0-100 Final: 12.7

 

 

Ja tam wolę Diesla. Wszystkie samochody które mam to diesle.

 

I nie zamieniłbym ich na żadną beznynę , nawet zimą przy -25 st. :kosci:

 

...mój prapradziad był chyba rybakiem na kutrze i ten klekot mi został :D, a tak na serio sprawność, trwałość i elastyczność znacznie lepsza. Jak się patrzy na postęp w dziedzinie budowy silników w ciągu ostatnich 10 lat to w "klekotach" najwyższy postęp.

 

 

A jak już benzyna to tylko taki:

 

http://www.car-specs.co.za/nissan-350z-cou...4-01-specs.aspx

 

Acceleration 0-100 Final: 6.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Unimogi z drugim kompletem kół na tory kolejowe. To jest bajer :one:, a ten którego pokazujesz to tez ma jakies prowadnice na tory kolejowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
rozumiesz ? co znaczy rozwiercony ?
-rozumiesz co znaczy -TAKI SAM TYLKO INNY?Dlaczego nie ma tam twojego silnika to inna bajka.To zreszta nie ma dla mnie wiekszego znaczenia.Nigdy nie twierdzilem bowiem ze twoj silnik jest GORSZY od navary ale gorszy do celow do ktorych navara zostala stworzona(ladunek).Dotrze w koncu kiedys?To tak jakby wejsc na strone np traktorow i wmawiac uzytkownikom ze maja gorsze silniki niz np tuareg v10!Paranoja!Na slowo mi uwierz ze czesto bardziej zaawansowane silniki maja takie niepozorne traktory.Czy maja silnik wiec lepszy?Tak dla rolnikow,nie dla uzytkownikow suva.Nie rozumiem dlaczego z takim pijackim uporem wymagasz by w koncu ktos uznal ze pol-ciezarowka posiada gorszy silnik,bo nie ma takiego przyspieszenia jak suv?Daj juz nam spokoj i zacznij rozmawiac z nami jak uzytkownik innego auta, ale z tej samej fabryki.Co do okreslenia SUV RYZY,CRENSCH-to nie moge sie zgodzic ze po wielu latach pobytu w anglojezycznym kraju dzis musze uznac ze jednak nie znam jezyka i nieprawidlowo sami anglojezyczni rozumieja skrot ktory wymyslili.Moze wiec zrobmy wielka kampanie tv w irlandii i nauczmy ich my polacy -angielskiego.Jesli jeszcze uda nam sie wmowic ze pick-up to USPORTOWIONE auto ,a nie TRUCK to wygrana nasza.Dla nich bowiem pick-up to pol-ciezarowka,a auta wiazace w sobie cechy aut UTERENOWIONYCH i sportowych to SUV.Ale pewnie swiat zach sie myli i powinni czesciej wchodzic na forum nassana to by sie czegos nauczyli..Paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

Tak dla ulatwienia identyfikacji(wedlug anglojezycznych)Mercedes ML,BMW x3,x5,AUDI Q7,VW TUAREG,PORSCHE CAYENNE,NISSAN PATH,MURANO..itd-to SUVy.

MITSU L200,TOYKA HILUX,FORD F150,ISUZU TROOPER,NISSAN NAVARA..-to pick-upy terenowe.Klasyfikacja ta nie ma zwiazku z subiektywna ocena uzytkownikow dot tego ktore auto lepiej radzi sobie w terenie, a ktore lepiej na szosie.Przykladem mogloby byc cayenne znacznie lepiej radzace sobie w terenie niz nie jedno auto terenowe.Wciaz jednak to SUV.i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Pomyłka z mojej strony. VQ35DE to silnik 3,5 V6. VQ40DE

 

Bombel wow :) , a juz chciałam wklejać rzeczoznawce .............. :D

 

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 18:36 ]

Dotrze w koncu kiedys

 

Drogi Andy, proponuje wziąść głęboki oddech..........powinno pomóc.

pisałam o 3,5 V6 i o 4.0 V6 czyli porównywałam silnik mojego patha i Murano...

temat brzmi: Porównanie pathfinera z innymi samochodami ..więc chyba mi wolno co ?

 

 

Nie rozumiem dlaczego z takim pijackim uporem wymagasz by w koncu ktos uznal ze pol-ciezarowka posiada gorszy silnik,bo nie ma takiego

przyspieszenia jak suv

 

napisałam, ze navara będzie miała kiedyś mocniejszy silnik....słowa nie było, że ma gorszy silnik... słuchaj może ty już nie rozumiesz po polsku co ?

moze dlatego musze Ci zawsze tłumaczyc po dwa razy co napisałam, albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.........jedno z dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
kamela26, ale nie zapominaj, że rozwiercane i żyłowane silniki są mniej wytrzymałe. Poza tym VQ35DE w 350 Z ma 300 KM a w Maximie 270 KM

 

luzik :D w 2008 ma wyjsc path V8, jak mi miłość do patha do tego czasu nie przejdzie to sobie wymienie :),

 

ps/ niestety kocham na zabój ale krótko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Bombel ma rację, Kama, w końcu silnik rozwiercony ma trochę więcej siły (bo raczej dla siły go rozwiercono nie mocy) skoro zamontowano go w "terenówce" czyli SUVie. Wiesz jak to jest z rozwierconymi silnikami... Blok 3,5 litrówki ma swoje optymalne wymiary, rozwiercenie bloku przewidzianego dla 3,5 litrówki powoduje, że silnik jest już mniej wytrzymały... No nie znaczy to, że Ci padnie jutro, czy pojutrze, ale takiej samej wytrzymałości jak 3,5 litrowy brat już nie bedzie miał, trzeba o tym pamiętać.

Co do większego silnika w Navce... Ehhhh... Bardzo bym chciał jak już mówiłem, ale realnie patrząc o V10 to zapomnieć trzeba niestety... Najprawdopodobniej powstanie jakiś 3litrowy lub 3,5 litrowy motor o mocy między 210-230 KM i 450-500 Nm... No taki silnik byłby chyba optymalny, gdyby miała powstać nowa generacja Diesla do pickupa czyli ciężarówki nie SUVa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O V10 TDI to by było coś, tak za tym bym był w całej rozciągłości... Się rozmarzyłem... Ehhhh... Ale to już po mariażu z VW dopiero...

 

Greg chyba się skusisz na Rama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Hmmmm... Wiesz :D:D:D ... Nie będę się wypierał, że chodzi mi po głowie :D:D:D Tym bardziej, że jadąc do centrum Szczecina mijam najpierw Nissana a 3 km dalej salon Dodga... A tam pełno amerykańskich furek i pomykając w ostatnią niedzielę ze spotkania z Tuskiem, chyba kątem oka zahaczyłem o Rama... Będę musiał w tygodniu wyskoczyć i zlustrować co tam na parkingu mają, bo kupa tych autek tam stoi :D Faktycznie im dłużej słyszę o tym Pathu V6 to się we mnie zbiera żeby kupić amerykańskiego monstera z V8 i pisać o jego wyższości nad Pathem V6 ;) Tylko pozostaje kwestia posiadania pola naftowego... Będę musiał się rozejrzeć za jakąś arabską księżniczką która w posagu ma ze dwa czy cztery takie pola i dwie lekko używane rafinerie... :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż....meżczyzni :(:(:( ....

 

 

u mnie kilka tych dodge'ow jezdzi ( wiadomo- górale to prawie hamerykany)....z pojedyncza kabina dodge nie wyglada za dobrze, z podwójną...hm...no tez tak sobie: z przodu wrażenie olbrzyma a z boku juz proporcje nienajlepsze moim zdaniem( wszystkie maja odkryte paki).... temat spalania....no cóż ,arabska księżniczka bardzo wskazna :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

Bombel nie rozumiem dlaczego usunales moja odp na zaczepki Kameli

Drogi Andy, proponuje wziąść głęboki oddech..........powinno pomóc
słuchaj może ty już nie rozumiesz po polsku co ?
musze Ci zawsze tłumaczyc po dwa razy co napisałam, albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.........jedno z dwóch.
A nie zareagowales na w/w..No coz zaczynam zastanawiac sie czy nie zbyt czesto nie jest ograniczana swoboda wypowiedzi..No bo niby coz z tego ze temat w naturalny sposob zbacza z tematu?Tytul to czasem tylko punkt wyjscia do czesto zaskakujacych zwrotow akcji.Nieustanne ciecia odbieraja dyskusji smaczku niezbednego do tego by ludzie w ogole chcieli rozmawiac.W KONCU NIE JESTESMY ZAPROGROMOWANA MASZYNA Z WBITYM HASLEM.."Porownanie pathindera..."Zwroc uwage ze w imieniu mojej adwersazki Kameli rowniez stanalem w obronie dot,swobody wypowiedzi(patrz "uwaga ekipa terenowa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
no cóż....meżczyzni :(:(:( ....
Ehhh... :sylwester:

 

u mnie kilka tych dodge'ow jezdzi ( wiadomo- górale to prawie hamerykany)....z pojedyncza kabina dodge nie wyglada za dobrze, z podwójną...hm...no tez tak sobie: z przodu wrażenie olbrzyma a z boku juz proporcje nienajlepsze moim zdaniem( wszystkie maja odkryte paki).... temat spalania....no cóż ,arabska księżniczka bardzo wskazna :diabel:
No właśnie mam dlatego mieszane uczucia z przodu Dodge wygląda fajnie :D ale ten boook :/ , Navara z profilu i z twarzyczki ładnie, mam więc mieszne uczucia jak nie przymierzając w chwili, gdyby moja potencjalna teściowa zjechała z urwiska moim potencjalnym Mercedesem SL AMG... I to spalanie... uffff... Benzyny... uffff... Goraco na samą myśl :D ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważny minus Rama- to brak diesla. Dla mnie odpada.

 

Widziałem wersję z zajebi..stą butla cylindryczną, chyba z 250 l na gaz , na pace :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Hehehehehe... A ja zaraz pomyślałem, co by było gdyby ktoś w nią przyp... przypiepiórczył :D:D:D ... Oj za dużo przemocy w TV i konferencji rzadowych chyba się naoglądałem :diabel2: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...